fbpx

התוכנית שעובדת בדירקטוריון הבכיר של  NIKE העולמית, בהנהלה הבכירה של זארה ישראל, בנקים, ספורטאי-עילית, יחידות מובחרות בצה״ל, יזמים ותאגידים בינלאומיים – ועכשיו גם אתם יכולים.

האליפות האישית שלך
הסודות לפיתוח חוסן מנטלי
ובניית זהות מנצחת שאינה תלויה בתוצאות
תוך 42 ימים

נוסחת אימון מדוייקת שלב אחר שלב להשתחרר מהלחץ לתוצאות, מדדים והשוואות. לאמץ דרך חיים מאוזנת שמחזקת את הערך העצמי, החוסן הנפשי וזהותכם כבני אדם שלמים ללא תלות בתוצאות חיצונית. ולייצר בהנאה רמות ביצוע גבוהות ומתמשכות לעבר פסגת השאיפות שלכם – מבלי לעבור רכבת הרים מטלטלת בדרך לשם. אלופים מעצם היותכם, בדיוק כפי שנולדתם.

מחיר הסדנה 4,997 ש"ח

לנרשמים עד יום חמישי בחצות - 3,500 ש"ח בלבד!!

ההצעה בהטבה יורדת מהאויר בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

הנה מה שאתם מקבלים כשאתם מצטרפים היום:

התוכנית לפיתוח זהות מנצחת במירוץ להישגים כוללת:

 • חווית אימון מנטלי מלאה בסביבה בטוחה לפיתוח החוסן המנטלי והערכה עצמית מנצחת במירוץ להישגים: 3 ימים פרונטלית איתי 
 • במשך 6 שבועות תעברו תהליך אישי משנה חיים לשחרור ההזדהות עם תוצאות, ותבנו הערכה עצמית מנצחת שתתמוך בהשגת פסגת השאיפות שלכם  
 • התוכנית בנויה באופן כזה שהטרנספורמציה שלכם מתרחשת בזמן אמת, כך שלא תצאו עם ״רעיונות טובים״, אתם יוצאים עם הנכס הכי קריטי להגשמה עצמית – זהות חדשה שתואמת את פסגת השאיפות שלכם.
 • זוהי תכנית המנהלים המקיפה ביותר שלי להעצמת החוסן המנטלי וזו בדיוק התוכנית שאני נותן להנהלה הבכירה של  NIKE העולמית, בהנהלה הבכירה של זארה ישראל, בנקים, ספורטאי-עילית, יחידות מובחרות בצה״ל, יזמים ותאגידים בינלאומיים – ועכשיו גם אתם יכולים.  

המטרה - מימוש עצמי מקסימלי של האדם שנועדתם להיות

בעולם אובססיבי לתוצאות אנחנו לומדים שהערך העצמי שלנו נקבע בהתאם להישגים שלנו. זה חודר למחשבות שלנו, ומשפיע עלינו בכל תחום. נוסחת החיים שלנו ברורה: מנצח – מלך. מפסיד – אפס.

בתכנית הליווי שלי נשתחרר מהמחשבה המגבילה הזאת בדיוק. שישה שיעורים בהם נעבור צעד אחר צעד את הדרך לשחרור מתוצאות, מדדים והשוואות. לא, זה לא אומר שתתפשרו על בינוניות או תוותרו על מצויינות. בתכנית תלמדו כיצד להגיע אל פסגת השאיפות שלכם מבלי לעבור רכבת הרים מטלטלת של תוצאות, הצלחות וכשלונות. הגיע הזמן לאמץ דרך חיים מאוזנת שמחזקת את הערך העצמי, החוסן הנפשי וזהותכם כבני אדם שלמים ללא תלות חיצונית. אלופים מעצם היותכם, בדיוק כפי שנולדתם. 

בתכנית תחשפו לעולמם של אלופים, ספורטאי-על ואנשי מפתח בחברה ובתעשייה. תתנסו בטכניקות וכלים שנוסו מחקרית והתגלו כמשפרי ביצועים, בדיוק כמו שעושים ספורטאי-עלית בתהליכי שבירת שיאים! 

שישה שבועות של תהליך שינוי שיבסס את תחושת המסוגלות להשגת המטרות החשובות בחייכם האישיים, המקצועיים, הזוגיים ובכל תחום שתבחרו.

הדרך - להתחבר לווינריות הטבעית שקיימת בכם

זה מוכח מחקרית – אנחנו מגיעים לביצועי שיא כשאנחנו משוחררים מהתוצאה. כשאנחנו טבעיים ונינוחים אנחנו מאפשרים מקום ליצירתיות והנאה שמשפרות משמעותית את ההתנהלות שלנו, ובאופן ישיר גם את התוצאות. אירוני, נכון?

אני מאמין שנולדת אדם שלם. אין בך שום מחסור ופגם ולכן אין מה למלא או לתקן. מגיפת התוצאות קצת גרמה לנו לשכוח את זה, ובתכנית נתחבר חזרה לווינריות הטבעית שקיימת בנו ונחגוג אותה. מדובר בתודעת ניצחון אמיתית שמתבססת על שני עקרונות משלימים:

 1. מסלול היעדים – שיטה מאורגנת לביצועי-שיא מול מטרות ויעדים.
 2. מסלול האדם השלם – פיתוח ערך עצמי וזהות מנצחת ללא תלות בתוצאות. 

״הכרה עצמית בהיותי אדם מוערך, ראוי ואהוב מעצם היותי בן אדם, ללא תלות בלוח התוצאות של חיי״

מבנה התוכנית - שלבים ברורים, פרקטיים ומבוססי מחקר

התכנית  בנויה מ-3 שלבים :

שבוע 1: לנצח מראש – תמונת הצלחה אישית

בשלב הראשון נצא לתהליך יצירת העתיד הרצוי ותיאור ה"אני המקסימלי" שלך. נלמד מהי תמונת הצלחה, נגדיר מחדש את תמונת ההצלחה שלך בחיים וכיצד לנטרל ממנה תלות בהפסדים, כשלונות ונצחונות. לסיום, נגדיר את היעדים הכמותיים (הישגים ותוצאות) והאיכותיות (האדם שהפכתם להיות) אליהם אתם שואפים להגיע. 

שבוע 2-3: תודעה מנצחת – פירוק חסמי הצלחה מנטליים ויצירת זהות מנצחת

נזהה מהם המחסומים המנטליים שמונעים את המימוש העצמי המלא שלכם. באמצעות אבחון מנטלי בעל תוקף מחקרי מהימן נזהה  את המגבלות בדרך ליעדים שלכם. נצא לתהליך חקירה פנימי ונבנה אסטרטגיה ברורה בדרך לשינוי לעבר הזהות הרצויה שלנו.

 שבוע 4-6: ביצועים מקסימליים של מנצחים  

לאחר בניית אסטרטגייה ותכנית עבודה ברורה – נצא ליישום שלב אחר שלב ובליווי אישי שלי. נתבסס על כלים מוכחים מחקרית לביצועי-שיא ולהישגים בכל המגרשים בחייכם. זה השלב שבו אנחנו יוצאים לשטח עם תכנית פעולה יומיומית שתאפשר לכם לחיות את תמונת הניצחון שלכם. נלמד לפתח הרגלים שיבטיחו ביצועים מקסימליים לעבר המטרה, ונבסס תשתית מנטלית שתשמור על תפקוד יומי משוחרר מתוצאות, ויאפשר לנו להיות במיטבנו בדרך ליעדי העל שלנו.  

על השיטה:
כלים מהירים בעולם אובססיבי לתוצאות

קצת על השיטה שתעברו בסדנה: בעולם הספורט התחרותי והתובעני ״אין זמן״ לתהליכים ארוכים – ספורטאים מקצוענים תחת לחץ נדרשים לספק תוצאות ׳כאן ועכשיו׳. לשם כך התפתחה ״תורת האצת ביצועים״ שמטרתה לייצר תהליכי שינויים מהירים אשר בו זמנית מחזיקים לאורך זמן – וזה בדיוק הכח העצום שיהיה לכם עד לסיום הסדנה! היכולת לשנות, מהר, את עצמם, ולגרום לשינוי להשאר קבוע ומתמשך בכל תחום בחייכם. בדיוק כמו כל האלופים שזמנם הגיע.

מה יקרה לכם בתוכנית?

 • תובילו את עצמכם להישגים בדרך מאוזנת, תוך שמירה על הערך העצמי שלכם כבני אדם שלמים
 • תייצרו באופן עקבי ומתמשך רמות ביצוע גבוהות לעבר השגת המטרות שלכם 
 • תעברו שינוי מנטלי עמוק, תפתחו את תחושת המסוגלות ואת היכולת להוציא לפועל מטרות נועזות.
 • תלמדו להאמין ולהעריך את עצמכם ללא קשר לתוצאות שלכם בשטח
 • תפתחו חוסן מנטלי מול האתגרים והקשיים היומיומיים – בדיוק כמו שעושים ספורטאי-עילית בתהליכי שבירת שיאים.
 • תקבלו כלים לייצר מוטיבציה ותשוקה מתמשכת שתנצח את עייפות החומר.

עד לסיום התוכנית תהיה לכם היכולת לשנות, מהר, את עצמם, ולסחוף את הסביבה שלכם לתפיסת הווינרית, כדרך חיים. בדיוק כמו כל האלופים שזמנם הגיע.

מתי ואיפה

 • מפגש 1 :20.1  יום שני 17:30 – 21:30 (WeWork Toha, יגאל אלון 114, תל אביב)
 • מפגש 2: 27.1 יום שני 17:30 – 21:30 (WeWork Toha, יגאל אלון 114, תל אביב)
 • מפגש 3: 3.2 יום שני 17:30 – 21:30 (WeWork Toha, יגאל אלון 114, תל אביב)
 • מפגש 4: 9.2 יום ראשון 9:00 – 10:30 (מפגש LIVE אינטרנטי)
 • מפגש 5: 16.2 יום ראשון 9:00 – 10:30 (מפגש LIVE אינטרנטי)
 • מפגש 6: 23.2 יום ראשון 9:00 – 10:30 (מפגש LIVE אינטרנטי)

*כל המפגשים מוקלטים ונשמרים לכם באתר חברים סגור עם שם משתמש וסיסמה ויהיו פתחוים עבורכם לכל החיים לשימוש חוזר לעבר ההישגים שלכם

אודות המרצה איתן עזריה

איתן עזריה, מייסד חברת ״המנטליסט״, המובילה אנשים להישגים ותוצאות באמצעות האימון המנטלי, סופר, מרצה ויועץ מנטלי בינלאומי לחברות וארגונים ביניהם נייקי וחברות ממשלתיות, מאמנה המנטלי של נבחרת ישראל הצעירה (עד גיל 21) ואלופת המדינה בכדורגל שלוש שנים ברציפות (2016-2018) "הפועל באר שבע", ראש חוג האימון המנטלי בביה"ס למנהלים באוניברסיטה הפתוחה, כדורגלן עבר במכבי חיפה ונבחרת ישראל הצעירה.

 

הארגונים שכבר עברו את הסדנה:

הדירקטוריון הבכיר של NIKE העולמית, ארגונים ממשלתיים, מוסדות ביטחוניים, מנהלים בכירים וארגונים מכווני תוצרים דוגמת: בנק לאומי, ביטוח ישיר, Wework, המרכז הבינתחומי, תדיראן, דלתא, רכבת ישראל, אינפיניטי, בנק דיסקונט, חיפה כימיקלים, בית הספר למנהל עסקים, המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעלי עסקים קטנים ובינוניים ועוד רבים.

מחיר התכנית 4,997 ש"ח

עכשיו בהטבה מיוחדת: "סדנת האליפות האישית שלך" ב-3,500 ₪ בלבד!
או 7 תשלומים נוחים של 500 ₪

ההטבה יורדת מהאויר בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

להצטרפות הכניסו את הפרטים שלכם ותועברו לעמוד תשלום מאובטח להשלמת הרשמה:

״התשוקה, האנרגיה וההתלהבות של איתן פשוט מדבקת - הצוות שלנו ב-NIKE יצא מגדרו!"

nike_PNG11

– טוני ביגנל
סמנכ״ל נייקי העולמית
להנעלה חדשנית 
VP Footwear Innovation
מטה נייקי פורטלנד, ארה״ב

הנה מה שסגן נשיא NIKE העולמית לחדשנות, טוני ביגנל, מספר על תהליך הליווי המנטלי של איתן עזריה עם 100 מנהלי הדירקטוריון הבכיר שהתקיים בקיץ האחרון במטה המרכזי של Nike בפורטלנד, ארה״ב.

״כולם רוצים לנצח - מעטים עושים את הצעדים שיביאו אותם לניצחון״

״הכלים המנטלים של איתן זה בדיוק מה שמלמדים מצליחנים. כלים איתם אנחנו מנצחים תחילה את המשחק המנטלי בתוכנו״

– אברם גרנט
מאמן צ׳לסי ונבחרת ישראל בכדורגל לשעבר

אודות המרצה איתן עזריה

איתן עזריה, מייסד חברת ״המנטליסט״, המובילה אנשים להישגים ותוצאות באמצעות האימון המנטלי, סופר, מרצה ויועץ מנטלי בינלאומי לחברות וארגונים ביניהם נייקי וחברות ממשלתיות, מאמנה המנטלי של נבחרת ישראל הצעירה (עד גיל 21) ואלופת המדינה בכדורגל שלוש שנים ברציפות (2016-2018) "הפועל באר שבע", ראש חוג האימון המנטלי בביה"ס למנהלים באוניברסיטה הפתוחה, כדורגלן עבר במכבי חיפה ונבחרת ישראל הצעירה.

מבין לקוחותיו של איתן

דילוג לתוכן