fbpx

תודה לכל מי שהצטרף אלינו:

שערי מועדון
הביולוגיה של
הווינרים VIP

נסגרו

השערים יפתחו בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

קבלו גישה שנתית בלתי מוגבלת לעולם חדש של תוכניות אימון מנטלי להשגת מטרות, סדנאות LIVE, מדיטציות, קורסים ייחודיים, מענה אנושי של מאמנים מנטליים עד 24 שעות בצ׳ט באפליקציה אישית ואירועי בוטיק פרונטליים מרגשים בקהילת ווינרים כמוך.

מה ייפתח לך מיד עם הצטרפותך למועדון?

מה יש כאן בשבילך ואיך זה עובד בדיוק

1. להשיג מטרות
עם תוכנית הליבה

ברגע שתיכנסו למועדון נתחיל בתוכנית ״פשוט להיות ווינרים״: תוכנית אימון מנטלי להשגת מטרות, תוכנית שבה אתם שמים את המטרות שלכם והתוכנית מסבירה לכם איך להגיע אליהם. תוכנית שתלווה אתכם מהצבת מטרה חדשה לשנת 2024 ועד להגשמתה ב-100 ימים, כולל מענה אנושי ממאמן מנטלי מוסמך תוך 24 שעות בצ'אט אישי באפליקציה

2. לצמוח כאדם במקביל להישגיות והצלחה: ספריית הקורסים

בגלל שייעוד זה הרבה יותר מתוצאות בתחום אחד, מלבד תוכנית הליבה שתוביל אתכם לתוצאות חדשות, תיפתח לכם גישה שנתית בלתי מוגבלת לעולם שלם של תוכניות משנות חיים ב-5 קטגוריות צמיחה: מציאת ייעוד, כסף עסקים, בריאות ולייפסטייל, משפחה וזוגיות, ורוחניות יהודית מעשית (מנטורינג יהודי). בזמן ובקצב שלכם

*מדובר ביותר מ-20 תוכניות אימון באורך מלא, קורסים ממוקדים והרצאות שלא ניתנות לרכישה בחוץ, אלא לחברי המועדון בלבד, כי חברי מועדון הם האנשים שאנחנו הכי משקיעים בהם.

3. להשתייך לקהילת ווינרים כמוך

בכל רבעון ניפגש בהיכל התרבות למפגש קהילה פרונטלי, הכולל הרצאה חדשה של איתן עזריה ואורחים מיוחדים. מדובר במפגשים שחברי המועדון מגדירים ככאלה שמעיפים את הלב, מעלים את המוטיבציה ומייצרים חיבורים וחברויות מצמיחות במרחב בטוח.

המפגשים יתקיימו בהיכל התרבות תל אביב, ומותנים בתשלום סמלי של 25 ₪ לשריון מקום. דפדפו קצת בתמונות מתוך ההאירועים האחרונים שלנו 🙂

4. 2 קורסים חדשים בשנה ב-LIVE בזום
עם איתן עזריה

קורס מספר 1: אנטי שבירים, 6 הסודות לצמיחה בעולם כאוטי

6 מפגשי LIVE בזום: אחת לחודש עם איתן עזריה עם הפרוטוקול המעשי וכל הפעולות המהירות שיגדילו את החוסן והצמיחה שלכם בשנת 2024: כלים ותכנים חדשים בכל מפגש LIVE

קורס מספר 2: ״איתן תחליט עלי!״

לקראת אמצע שנת 2024 אודיע על קורס אונליין חדש שיתקיים יחד איתי בנושא הרלוונטי ביותר להצלחה שלכם

5. לגדל ילדים ווינרים: הילדים שלכם עלינו.

איך מגדלים ילדים ווינרים? איך בונים את הביטחון והערך העצמי שלהם? איך להכין אותם לחיים? למבחנים? להתמודדויות ברשתות החברתיות? הילדים שלנו עלינו.

מהרגע שהצטרפתם למועדון הילדים שלכם מקבלים מאיתנו תוכנית אימון מנטלית שבה ילמדו איך להציב ולהשיג מטרות בהצלחה, לפתח ביטחון וערך עצמי ללא תלות בתוצאות חיצוניות, להגיע מוכנים מנטלית למבחנים, אירועים חברתיים ועוד, והכל בשפה פשוטה שילדים מבינים ואוהבים – כי פשוט להיות ילדים ווינרים.

*התוכנית ללא הגבלת ילדים במשפחה וללא תוספת תשלום. 

6. תמיכת מאמן מנטלי להבטחת הצלחה שלכם

כדי שהתהליך שלכם במועדון יוביל לשינוי מעשי, מיד עם הצטרפותך למועדון, ייפתח לך צ׳ט באפליקציה אישית עם מענה אנושי של מאמן מנטלי מוסמך כך שתוכלו לשאול, לשתף  ולקבל מענה תוך 24 שעות מרגע פנייתכם בצ'אט באפליקציה. כך נבטיח שתצליחו ליישם, להטמיע ולהשיג תוצאות חדשות בחייכם – בדיוק כמו כל האלופים שזמנם הגיע.

7. הכל קורה במקום אחד! פתוח 24/7 מכל מקום בעולם.

מרגע שהצטרפת למועדון, הכל זמין, נגיש ופתוח עבורכם, מכל מקום בארץ ובעולם, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע והכי חשוב – בקצב שלכם.

כל זה קורה באפליקציית הבית המנטלי, אליה תקבלו גישה עם שם משתמש וסיסמה מיד עם הצטרפותכם למשפחת הביולוגיה VIP

איך מצטרפים
מה זה כולל
וכמה זה עולה?

הפכו לחברי מועדון הווינרים היום

קבלו גישה תמורת פחות מ-6 ש״ח ליום

גישה בלתי מוגבלת לספריית תוכניות אימון מנטלי משנות חיים, סדנאות LIVE, מדיטציות, קורסים ייחודיים, מענה אנושי של מאמנים מנטליים עד 24 שעות בצ׳ט באפליקציה אישית ואירועי בוטיק פרונטליים מרגשים בקהילת ווינרים כמוך,  למשך שנה מלאה מרגע רכישתך

מיד עם הצטרפותך, תיפתח לך צ׳ט באפליקציה אישית
עם מענה אנושי של מאמן מנטלי מוסמך שיהיה זמין לך במענה של עד 24 שעות בצ'ט באפליקציה אישית.

במהלך השנה תיהנו מ-2 קורסים מעשיים בנושא חדש שיועברו ב-LIVE בזום עם איתן עזריה. כל קורס נפתח לך ללא תוספת תשלום מצידך.

בלעדי לחברי המועדון: 4 הרצאות בוטיק בשנה בהיכל התרבות הכוללים הרצאה חדשה של איתן עזריה ואורחים מיוחדים

חברי מועדון הביולוגיה VIP נהנים מהנחות והטבות בלעדיות כמו הנחה על אימון מנטלי 1:1, הטבות לאירועים, תכנית הכשרת מאמנים, קורסים דיגיטליים, ספרים וכל הפעילויות של איתן עזריה

מרגע שהצטרפת למועדון, הכל זמין, נגיש ופתוח עבורך, מכל מקום בארץ ובעולם, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע והכי חשוב – בקצב שלך.

מחיר מנוי שנתי:

12 תשלומים של 157 ₪ כולל מע"מ

סה"כ 1884 ₪ 

או בתשלום 1 בודד של 1700 ₪

(חוסכים 184 ₪, חודש וקצת במועדון עלינו)

ימים
שעות
דקות
שניות

מועדון הביולוגיה של הווינרים, גרסת VIP

מסלול אימון מנטלי מקיף להצלחה
ליזמים ובעלי עסקים שרוצים
"לשרוף את המסלול"
בלי לשרוף את האדם שהם
בתוך ההצלחה

365 ימים של אימון מנטלי משנה חיים
בפחות מ-6 ₪ ליום

השערים יפתחו בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

מסלול אימון מנטלי מקיף להצלחה ליזמים ובעלי עסקים
שרוצים לשרוף את המסלול" בלי לשרוף את האדם שהם בתוך ההצלחה:

3 תוכניות אימון מנטלי בשנה
95 אימונים מנטליים מעשיים ספריית 29+ פרוטוקולים מעשיים בנושאים הכי חמים וקריטיים להצלחה בחיים *בליווי ותמיכה של מאמן מנטלי בצ’ט אישי

המסר הבא יכול להיות קשה לקריאה, אבל הוא אולי החשוב ביותר לעסק שלך ובכלל לחיים:

נולדנו אלופים והפכנו למאולפים, עבדים של התוצאות.

טכנית? נולדנו אלופים, אבל מהשנייה שנכנסנו למסגרות, בית ספר, חוגים, צבא, עבודה, למדנו שאנחנו צריכים להוכיח לעולם ולהעריך את עצמנו כבני אדם רק על סמך דבר אחד – התוצאה. חיים שמסתכמים במשוואה אחת: "מנצח מלך-מפסיד אפס".

ככה זה נראה תכל'ס בחיים שלנו:

זה לסגור חודש אחד של מכירות שיא ולהרגיש על גג העולם. אבל בדיוק לכמה רגעים  – ואז מיד הלחץ לייצר את אותה ההצלחה גם בחודש הבא, ולעמוד בציפיות שיצרת במו ידיך לעולם – שמשתלטת עליך.

וזה גם כזה, לקבל תגובה רעילה על פוסט מושקע, או להיכשל במהלך שיווקי ולהרגיש אפס, ולשכוח בשנייה את כל מה שהשגת עד היום ולראות רק את הכישלון מול העיניים. כי ״אתה שווה לפי המהלך האחרון שלך״

ולפעמים זה גם כזה,

לדעת שאתה צריך לטפל דחוף בשחיקה שלך כאדם כי אתה כבר לא נהנה, אבל אתה לא יכול לעצור, כי אתה חייב לספק את הסחורה.

האמת היא שנולדנו אלופים, ויש לנו את כל הסיבות שבעולם להרגיש בעלי ערך כבני אדם,  אבל המוח שלנו פשוט לא מסוגל לקלוט את זה, ואז כשאנחנו רוצים לצאת לדרך, המוח מאותת שאנחנו לא מוכנים, כי הוא מפחד להיכשל ולהפסיד!

בכישלונות ובמשברים אנחנו מפחדים לקרוס ובו זמנית לחוצים לחזור מהר לפסגה.

אבל בהצלחות זה אפילו יותר מרתק, וכואב! כי בהצלחות אנחנו שמחים לדקה וחצי על השגת היעד, בכל זאת הצלחנו – אבל השמחה הזו היא רגעית ומתחלפת בסטרס וחרדה, כי עכשיו צריך לעמוד בציפיות הגבוהות שיצרנו ועלינו לשמר ולשחזר את אותן התוצאות.

זה נקרא ״פסגה שמביאה איתה ייסורים״, או לפי המונח המקצועי בפסיכולוגיה: ״אושר שלילי״.

כשאנחנו מוגדרים על ידי התוצאות שלנו, אנחנו לא יותר מאשר תג מחיר מהלך, תוצאות מהלכות, עבדים של התוצאה, ובכל תוצאה אין לנפש מנוחה.

מה הפתרון?

אחרי 10 שנים כמאמן מנטלי לספורטאים ואז ליזמים ובעלי עסקים, למדתי שיש שורה תחתונה אחת, נכונה עבור מי שבתחילת הדרך ובטח למי שכבר טעם הצלחה:

אנשים הופכים לסיפור הצלחה כשהם בונים לעצמם ערך עצמי שאינו תלוי בתוצאות

אני אסביר.

כבעלי עסקים אנחנו "בורחים" לפעולות – משקיעים יותר בפרסום, מטמיעים שיווק חדשני, משכללים מיומנויות מכירה או עמידה מול קהל.

אפשר לראות את הפעולות האלו כענפים עליהם צומחים פירות ההשקעה. אם הפירות שלנו לא גדולים ומתוקים מספיק, אין טעם להתרכז בענפים. צריך לעבוד על הגזע שממנו צומחים הענפים. הגזע שלך הוא הצד המנטלי.

העסקים הגדולים ביותר אותם ליוויתי – נייקי העולמית, זארה, שטראוס ועוד – הצליחו לפרוץ תקרות זכוכית בזכות העבודה על הפן המנטלי.

יש לך כאן הזדמנות (שחוזרת רק פעם בחצי שנה) לעבור תהליך עמוק ומקיף לבניית מנטליות עוצמתית שתוביל אותך להצלחה ותשמור עליך בתוכה!

ליבת המועדון מתרכזת בתהליכי אימון מתקדמים שלוקחים אותך דרך 4 שלבים קריטיים:

1.עיניים על המטרה! הצבת מטרות והשגתן

הסוד של ספורטאי-על ושל בעלי עסקים הוא היכולת שלהם להתמקד במטרות שישיגו את התוצאות המהירות והטובות ביותר. פוקוס הוא ריכוז כל הכוחות והמיומנויות שלך לכיוון אחד. וכשיש לך כוח מרוכז, קבלת ההחלטות היא קלה ומהירה יותר והיישום פשוט יותר. 

לכל עסק – גם לעסק שלך – יש מקפצה אחת משמעותית. אנחנו נעזור לך לזהות אותה, להגדיר אותה נכון ולהשיג אותה.

2. ערך עצמי שאינו תלוי בתוצאות

זו הזמנה אוהבת לרדת מרכבת ההרים הכה-הרסנית לבריאות הנפשית ולהצלחה העסקית שלך.
ערך עצמי הוא שריון שמגן עליך מפני הגאווה שמשתלטת עליו בפסגה, כמו גם על הייאוש שקובר אותך בנפילה. ערך עצמי ללא תלות בתוצאות ישחרר אותך מהפחד להפסיד אחרי הצלחה ומהקיפאון ואובדן המוטיבציה שמגיעים אחרי נפילה.

3. שבירת שחיקה

גם אם אתה מאוהב במה שאתה עושה, השחיקה תגיע. אני יודע שאמרו לך ״תעשה את מה שאתה אוהב ולא תרגיש שאתה עובד לעולם״ בולשיט – אם לא תנהל את השחיקה היא תגיע, ותגרום לך לא להנות מהדבר שאתה אוהב. חשוב ללמוד לשמור על המצב הרגשי והאנרגטי שלך כאדם ולהנות מהעשייה והחתירה להישגיות, בלי להישחק כאדם.

4. תודעת שפע עם כסף

תודעת שפע זה להסתובב בעולם בידיעה שצריכים אותך, את הייחודיות שלך.  להרגיש ראוי לכסף זה לא עניין של כסף, אלא של היכולת שלך להרגיש שמגיע לך לקבל עבור השירות והמוצר שלך, להיות הבחירה מספר 1# של הלקוחות שלך זה תודעת שפע. ואם לא תסתובב איתה בפנים בתוכך – שום שיווק ומשפטי מכירה מפולפלים לא יעשו את זה. אי אפשר לזייף מקום ראשון, אפשר רק להיות כזה בלי שאתה תבחר בעצמך בתור הטוב ביותר – מי יעשה זה? תהיה בטוח שזה לא הלקוחות שלך. ואני ממש לא מדבר על שחצנות. להפך, זו תודעה של צניעות וענווה.

אני מזמין אותך לקחת את הזמן והכסף, שאתה ממילא משקיע בפיתוח העסק, ולהשתמש בו כדי לפתח את כוח-העל הכי חשוב לך כבעל עסק וכאדם: מנטליות של ווינרים!

זה בדיוק מה שקרה לווינרים במועדון:

זהו לא מועדון תוכן תיאורטי
וגם לא הרצאות עם משפטי מוטיבציה שיפמפמו אותך לתוצאות ויגמרו אותך כבנאדם, אלא מדריך אימון מנטלי מעשי גדוש בתובנות ופרקטיקות עוצמתיות להישגים

זה מה שאני יודע לעשות

אם ברור לך שהתוצאות העסקיות שלך הן שיקוף של האדם שאתה,
אם הבנת שההצלחה של הפעולות שלך הן תולדה של התודעה שלך,
אם יש לך נכונות להשקיע זמן וכסף בעצמך, כדי שהעסק שלך ישקיע חזרה בך

אני אוביל אותך בדרך לשם!

וככה אנחנו עושים את זה, במשך שנה שלמה

שלב 1: 50 אימונים מנטליים להשגת מטרות (להישגים)​

שלב 2: 21 אימונים לשבירת שחיקה וסטרט (לצמיחה בתוך ההישגים)

שלב 3: 24 אימונים מנטליים לפיתוח תודעת שפע עם כסף

וזה לא הכל...

תמיכת מאמן מנטלי להבטחת הצלחה שלכם

כדי שהתהליך שלכם במועדון יוביל לשינוי מעשי, מיד עם הצטרפותך למועדון, ייפתח לך צ׳ט באפליקציה אישית עם מענה אנושי של מאמן מנטלי מוסמך כך שתוכלו לשאול, לשתף ולקבל מענה תוך 24 שעות מרגע פנייתכם בצ'אט באפליקציה. כך נבטיח שתצליחו ליישם, להטמיע ולהשיג תוצאות חדשות בחייכם – בדיוק כמו כל האלופים שזמנם הגיע.

ימי השראה רבעוניים

בכל רבעון ניפגש בהיכל התרבות להרצאה חדשה של איתן עזריה ואורחים מיוחדים.
מפגשים שחברי המועדון מגדירים ככאלה שמעיפים את הלב, מעלים את המוטיבציה ומייצרים חיבורים וחברויות מצמיחות

המפגשים יתקיימו בהיכל התרבות תל אביב, ומותנים בתשלום סמלי של 25 ₪ לשריון מקום. דפדפו קצת בתמונות מתוך ההאירועים האחרונים שלנו 🙂

ספריית תכנים פסיכית

עולם שלם של תוכניות משנות חיים ב-5 קטגוריות: מציאת ייעוד, כסף עסקים, בריאות ולייפסטייל, משפחה וזוגיות, ורוחניות יהודית מעשית (מנטורינג יהודי)

מסלול אימון מנטלי מקיף להצלחה ליזמים ובעלי עסקים
שרוצים "לשרוף את המסלול"
בלי לשרוף את האדם שהם בתוך ההצלחה:
3 תוכניות אימון מנטלי בשנה
95 אימונים מנטליים מעשיים
תמיכת מאמן מנטלי בצ’ט אישי
4 הרצאות השראה פרונטליות

השערים נסגרים בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

מהו מועדון הביולוגיה VIP?
שאלה מעולה.

שיווק, מכירות, בניית סיסטם, סדנת טיק טוק ואסטרטגיה, הם חשובים מאוד להצלחה בעסקים וכל בעל עסק עם חלום מחויב להשקיע בהם. אבל מה שיקבע מי יישאר במשחק לאורך זמן, זה לא ההשקעה בעסק, אלא ההשקעה במנטליות של האדם בתוך הלחץ היומיומי של העסק – היכולת לפרסם בביטחון את המוצר שלך כשכל העיניים של הרשת עליך, להתגבר על הפחד ממה אחרים יגידו, לבקש בביטחון את הכסף שאתה ראוי לו, היכולת להמשיך לפעול גם כשאתה לא יודע מאיפה יגיע השקל הבא ולקחת זמן התחדשות לעצמך בידיעה שהמתחרים שלך עם רגל על הגז. ולזה אחראי דבר אחד – המנטליות שלך כאדם בתוך הטרפת של העסק ברגע אמת! 

בעל עסק ויזם שאין לו מנטליות של ווינר כאדם בתוך העסק, מסתכן בלזרוק את כל ההשקעה שלו לפח, כי בעולם העסקים לא מחלקים כסף על כמה סדנאות עשית וכמה ספרים קראת, אלא על האומץ לצאת לדרך, לפעול, להתמיד גם כשלא הולך, לשווק את הרעיון בכנות בלי להתנצל, להמשיך?

מסלול האימון המנטלי במועדון הביולוגיה של הווינרים vip מארגן אותך עם המנטליות הנכונה כך שתדע מה לעשות כדי להשיג מטרות לאורך זמן,  ובו זמנית לצמוח כאדם במיוחד בתוך הטירוף של העסק, בתחרות היומיומית, בזמן מלחמה שמשביתה מדינה שלמה וברוך השם לא חסרים לנו אתגרים במדינה.

מה יש כאן בשבילך
ואיך זה עובד בדיוק

3 תוכניות אימון מנטלי בשנה

במהלך השנה תעברו 3 תוכניות ליבה (בכל 90 ימים תיפתח לך תוכנית חדשה להצלחה) בהן תפתחו את הכישורים מנטליים הנדרשים להצלחה. 

 • ינואר- מרץ: ״פשוט להיות ווינרים ב-90 ימים I תוכנית אימון מנטלי מקיפה מהצבת מטרה ועד להגשמתה ב-90 יום באמצעות פיתוח הערכה עצמית ללא תלות בתוצאה.

  זוהי תכנית הבסיס איתה נתחיל ברגע שתיכנסו למועדון. כי לא משנה מהו היעד והמטרה שלכם בחיים, אם אתם רוצים את היתרון המנטלי לצדכם אתם רוצים לפתח הערכה עצמית ללא תנאים! תוכנית ״פשוט להיות ווינרים ב-90 ימים״ תעשה בדיוק את זה.

  אחרי שלמדנו את ליבת התהליך, ואיך לפתח הערכה עצמית ללא תנאים, יגיע הזמן לפתח כישורים מנטליים חדשים בנושאים הכי חמים וקריטיים להצלחה שלך בחיים:

 • אפריל – יוני: שׁוֹבְרִים שְׁחִיקָה I התוכנית ליציאה משחיקה ועומס נפשי לעבר התחדשות והשגת מטרות באיזון
 • יולי – ספטמבר: הַמַּשְׁפִּיעִים I הסודות להפוך לעשירים באמת
  תוכנית אימון מנטלי אונליין לפיתוח תודעת שפע עם כסף
 • אוקטובר – דצמבר:  תָּנִיא מַעֲשִׂית I הַשִּׁיטָה הַיְּהוּדִית לְהַצְלָחָה

ליווי אישי להבטחת הצלחה
מענה של מאמן מנטלי עד 24 שעות בצ'אט באפליקציה

ברגע שהצטרפתם למועדון תקבלו הודעה אישית ישירות לצ׳אט אישי באפליקציה מהמאמן המנטלי שילווה אתכם בתוכניות. כל אחת מ-4 תוכניות הליבה שתעברו תכלול מענה של עד 24 שעות בצ'אט אישי באפליקציה כדי להבטיח שתצליחו ליישם, להטמיע ולהשיג תוצאות חדשות בחייכם – בדיוק כמו כל האלופים שזמנם הגיע.

אימון מנטלי LIVE בכל חודש
עם איתן עזריה
עם נושא בהפתעה

שמעתם נכון, בכל חודש אקיים אתכם מפגש אימון מנטלי LIVE באורך של 90 דקות, עם נושא בהפתעה ותשובות לכל האתגרים הכי הבוערים שלכם באותו החודש. כל חודש.

ספרייית 29+ קורסים דיגיטליים
ופרוטוקולים מוכנים ליישום להצלחה

צילום מסך 2022-12-01 ב-7.46.01 אח׳

כולנו בעד תהליכי עומק, אבל יש רגעים שבהם אנחנו פשוט צריכים לדעת מה לעשות כדי להשיג תוצאה בתחום מסויים. ״הפרוטוקולים״ הם בדיוק זה: 

ספריית הקורסים הדיגיטליים והרצאות קצרות של עד 60 דקות + דפי תכלס ליישום בנושאים הכי קריטיים להצלחה כמו: חוסן מנטלי, תפקוד תחת לחץ, חוסן רגשי, סודות האנשים הבריאים בעולם, זוגיות, איזון נפשי, שחרור מפרפקציוניזם, מדיבורים למעשים, מיקוד, יציאה מדחיינות, מטעני הבוקר להשגת מיקוד-יומי שמביא תוצאות מקסימליות, תורת הקוונטים בפשטות ועוד…

כל קורס כולל פרוטוקול הטמעה, עם צ׳ק ליטסטים מוכנים ליישום. אלו הסודות שעובדים לי, שנבדקו ויושמו עם ספורטאי-צמרת, חברות בינלאומיות ואנשים הישגיים שיצרו תוצאות לאנשים הישגיים בדיוק כמוך. ועכשיו זה שלכם.

*אלו הן תוכניות שנרכשות בחוץ במחירים מלאים, ואתם מקבלים אותם כי חברי מועדון הם האנשים שאנחנו הכי משקיעים בהם, ומפנקים.

מפגשי קהילה בהנחיית איתן עזריה
להשתייך לתודעה העתידית

IMG_2023

בכל סוף רבעון, (3 חודשים) יתקיים מפגש קהילה פרונטלי, כי להיות חבר בביולוגיה VIP זה להשתייך לסביבת אנשים שרוצים כמוך: מטרות. איזון ותודעת שפע.

הכל קורה במקום אחד!
פתוח 24/7 - מכל מקום בעולם.

מרגע שהצטרפת למועדון, הכל זמין, 
נגיש ופתוח עבורך,
מכל מקום בארץ ובעולם,
24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
והכי חשוב – בקצב שלך. 

עכשיו קחו נשימה

הנה רשימת תוכניות האימון המנטלי
והפרוטוקולים להצלחה
שנפתחים בפניכם,
מיד עם הרכישה

 • הביולוגיה של הכסף: איך לפתח תודעת שפע עם כסף (בשווי 97 ₪)
 • סודות האנשים הבריאים בעולם I הפרוטוקול לשגרת יום אפקטיבית עם ליב עזריה (בשווי 97 ₪)
 • לנצח בעולם תחרותי: הרצאתו של איתן עזריה (בשווי 297 ₪)
 • הרצאת אני  העתידי: הרצאתו של איתן עזריה (בשווי 197 ₪)
 • השנה הטובה בחייך I הרצאת פרק ה-100 של איתן עזריה (בשווי 97 ₪)
 • האקדמיה לעסקים I ספריית האסטרטגיות והטקטיקות של אנשי העסקים המצליחים בישראל (ֿבשווי 197 ₪)
 • המשחק האינסופי I איך מצליחנים מנהלים יחסים עם תוצאות ויוצרים חיים מדהימים ומשמעותיים בכל מגרש  (בשווי 97 ₪)
 • מדיבורים למעשים | 7 דרכים מהירות להוציא לפועל כל רעיון או מטרה  (בשווי 97 ₪)
 • פרמידת האפקטיביות | 3 שיעורים לבניית יום אפקטיבי כבעל עסק יוצר תוכן ויזם  (בשווי 97 ₪)
 • ספריית תקצירי הפודקאסט | חדש! סיכום כתוב של פרקי הפודקאסט האהובים ביותר להורדה ב-PDF עלות  (בשווי 297 ₪)
 • המנטליסט והרב I איך להתחבר אל האני האמיתי ולהביע את החלומות והשאיפות שאולי כבר שכחנו מהם, עם איתן עזריה והרב דרור שאול (בשווי 197 ₪)
 • המצפן הפנימי I איך לכתוב הצהרת אני מאמין ב-30 ימים (בשווי 197 ₪)
 • מדיטציה יהודית I סדרת 5 מדיטציות יהודיות לביטחון, שמחה, משמעות, אמון ושליחות (בשווי 197 ₪)
 • מושלמים, כמו שאתם I איך להשתחרר מפרפקציוניזם, ולבטא את האני האמיתי שלך (בשווי 97 ₪)
 • מדיבורים למעשים I איך לפתח מנטליות ביצוע, ולהוציא לפועל כל רעיון ומטרה ב-7 שלבים פשוטים (בשווי 97 ₪)
 • 100% מיקוד 0% דחיינות I להיות ממוקד מטרה, לנצח את הדחיינות ולהשיג את המטרות שלך (בשווי 97 ₪)
 • מה אני העתידי היה עושה עכשיו I איך לנצח את המאבקים הפנימיים בדרך למטרה (בשווי 97 ₪)
 • הסודות לחוסן המנטלי – איך לבנות חוסן מנטלי שיקדם אתכם מהר יותר לעבר ההצלחה (בעיקר בימים של קושי) (בשווי 97 ₪)
 • חוסן רגשי – איך להתחבר לרגשות, מבלי לתת להם לשלוט בנו (בשווי 97 ₪)
 • חוסן רוחני – שער למודעות עתידית (בשווי 97 ₪)
 • הרגלי-על – איך להטמיע הרגלים טובים ולשבור את הרעים (בשווי 97 ₪)
 • הביולוגיה של הזוגיות – איך יוצרים זוגיות ומבעירים בה את התשוקה לאורך זמן (בשווי 97 ₪)
 • סולד אאוט: איך לדבר מול קהל בביטחון ולסחוף אנשים להאמין במסר שלכם (בשווי 197 ₪)
 • הביולוגיה של המוח – איך לעבוד עם המכונה המופלאה להגשמה ואיכות החיים שלכם (בשווי 97 ₪)
 • קפיצה קוונטית – מדריך מקוצר למציאות (בשווי 97 ₪)
 • 10 שיעורי הצלחה שלמדתי מהקלטת 100 פרקים I הרצאת וידאו (בשווי 97 ₪)
 •  מטעני הבוקר – 10 בוסטרים מוקלטים להשגת מיקוד-יומי שמביא תוצאות מקסימליות (בשווי 97 ₪)

ווינרים מספרים

נגן וידאו

איך מצטרפים
מה זה כולל
וכמה זה עולה?

מנוי לשנה ללא הגבלה

המנוי למועדון הבילוגיה של הווינרים,
מעניק לך גישה בלתי מוגבלת לספריית תוכניות אימון מנטלי המלאה
לפרוטוקולים להצלחה, לקורסים
למשך שנה מלאה מרגע רכישתך

ליווי אישי להבטחת הצלחה

מיד עם הצטרפותך, תיפתח לך צ׳ט באפליקציה אישית
עם מענה אנושי של מאמן מנטלי מוסמך
שיהיה זמין לכם במענה של עד 24 שעות
בצ'אט באפליקציה כתמיכה בתוכניות הליבה

הכל קורה במקום אחד!
פתוח 24/7 - מכל מקום בעולם.

מרגע שהצטרפת למועדון, הכל זמין, נגיש ופתוח עבורך,
מכל מקום בארץ ובעולם, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
והכי חשוב – בקצב שלך. 

הנחות והטבות מיוחדות

חברי מועדון הביולוגיה VIP נהנים מהנחות והטבות בלעדיות כמו הנחה על אימון מנטלי 1:1, הטבות לאירועים, תכנית הכשרת מאמנים, קורסים דיגיטליים, ספרים וכל הפעילויות של איתן עזריה

תוכנית אימון חדשה כל 3 חודשים

בכל רבעון תיפחת במועדון תוכנית ליווי
בנושא חדש להצלחה
וגם הן נפתחות עבורך ללא הגבלה,
ובלי תוספת תשלום מצידך
במשך כל שנת המנוי שלך

אימון מנטלי LIVE
בכל חודש עם איתן עזריה
עם נושא בהפתעה

בכל חודש נקיים מפגש LIVE באורך של 90 דקות
עם נושא בהפתעה, ותשובות לכל האתגרים הבוערים שלכם באותו החודש.

מהכל קורה במקום אחד!
פתוח 24/7 - מכל מקום בעולם.

מרגע שהצטרפת למועדון, הכל זמין, 
נגיש ופתוח עבורך,
מכל מקום בארץ ובעולם,
24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
והכי חשוב – בקצב שלך. 

מחיר מנוי שנתי:

12 תשלומים של 127 ₪ כולל מע"מ, סה"כ 1524 ₪ 

או בתשלום 1 בודד של 1270 ₪

(חוסכים 254 ₪, חודשיים במועדון עלינו)

השערים נסגרים בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות
נגן וידאו

השערים נסגרים בעוד:

נגן וידאו

אודות איתן עזריה

מייסד חברת "המנטליסט", סופר ומחבר הספרים נולדת אלוף,  כדורגלן חסר פחד ו-איתך גול הדרך. מפתח מודל מוכח לאימון מנטלי, שמסייע לספורטאים בארץ וברחבי העולם להגיע להישגים ולקטוף תארים. המודל מבוסס על הניסיון של איתן ככדורגלן ליגת העל בעבר, ועל הכלים שרכש לאורך השנים כמאמן מנטלי. 

הישגים מרכזיים כספורטאי תחרותי

גביע המדינה בכדורגל עם הפועל רמת גן (2003/4) 2 אליפויות עם מכבי חיפה (2004, 2005), אליפות הליגה הלאומית עם מכבי הרצליה (2006), גביע הטוטו כקפטן מכבי הרצליה (2007), 50+ הופעות בנבחרות ישראל הצעירות. 

הישגים מרכזיים כיועץ מנטאלי

מכבי חיפה: אליפות הסטורית אחרי עשור 2020

הפועל באר שבע: זכייה ב- 3 אליפויות היסטוריות, שני תוארי אלוף האלופים, גביע הטוטו
ו- 2 העפלות רצופות ל-32 הגדולות של גביע אופ"א.

עירוני קריית שמונה: זכייה ראשונה של המועדון בגביע המדינה בכדורגל, והעפלה למוקדמות הליגה האירופית.

נבחרת ישראל: מונה לתפקיד היועץ המנטלי של נבחרת ישראל הצעירה בכדורגל לקראת טורניר מוקדמות אליפות אירופה. לוקח חלק בפרויקט המצוינות "2022" מטעם ההתאחדות לכדורגל בישראל, לטיפוח הכישרונות של דור העתיד.

כיום איתן עובד אישית עם ספורטאי עילית, אלופי עולם ואנשים הפועלים בסביבה תחרותית ונדרשים לספק תוצאות תחת לחץ. הידע והניסיון שצבר ארוזים בקורס דיגיטלי המוביל לשיפור הביצועים האנושי בדרך להשגת כל מטרה.

כבר חברים במועדון?

דילוג לתוכן