fbpx
צילום מסך 2021-04-16 ב-1.16.01 לפ׳

איך להפוך לווינרים שמשיגים כל מטרה בחיים

מועדון שילמד אתכם איך להגיע להישגים בלתי רגילים, באמצעות התורות הפסיכולוגיות שמשמשות את הספורטאים המובילים בעולם. בהובלת איתן עזריה, המאמן המנטלי שמלווה ספורטאי עלית לזכייה בתארים.

אם הגעת לכאן, כנראה שיש לך מטרה מול העיניים: להגדיל את ההכנסה, לעשות שינוי בקריירה, לפתח תחביב, לשחרר במשקל, להתחיל לעשות ספורט, למצוא זוגיות…

לא משנה מה המטרה שלך – סביר להניח שכל המידע שיאפשר לך להשיג אותה כבר נמצא במרחק הקלקה. אז מה מונע ממך לממש אותה? 

פיק ברכיים?
או פיק-פרפורמנס!

אנחנו יכולים להציב מטרה ואפילו להרגיש את החשמל באוויר בכל פעם שאנחנו חושבים עליה – אבל מה קורה כשאנחנו מנסים להגשים אותה במציאות? מה קורה כשצריך לחתור לעבר המטרה, להתמודד מדי יום עם אתגרים ולנווט בין 1,001 משימות בשוטף?

ברוב המקרים, מתישהו לאורך הדרך אנחנו פשוט נשברים. כל עוד לא נפתח חוסן מנטאלי שיאפשר לנו לדבוק ביעדים שהצבנו בשגרת היומיום, נתקשה להגיע אליהם ולחיות את החיים שרצינו. 

איך הופכים לווינרים שמשיגים כל מטרה בחיים?

אני אולי הולך להפתיע אתכם, אבל אתם כבר ווינרים. מעצם היותכם. איך אני יודע את זה? כדי שכל אחד מאיתנו יגיע לעולם, זרעון אחד היה צריך לגבור על 200 מיליון זירעונים אחרים ולעבור מסע מפרך. אם אתם כאן, סימן שהצלחתם כנגד כל הסיכויים. סימן שהניצחון חרוט עמוק בתוך ה- DNA שלכם! עכשיו רק צריך להוציא את הווינריות הטבועה בכם החוצה. 

איך עושים את זה? בדיוק באותה הצורה שספורטאי העלית מוציאים מעצמם את המקסימום ברגע האמת: הם מפתחים יכולות מנטליות שמאפשרות להם לעמוד ביעדים. למרות העומסים הבלתי נתפסים על הגוף והנפש שלהם בשגרה. למרות הלחצים שיכולים לשתק ברגע האמת, כשכל העיניים מופנות אליהם. 

כך תגיעו להישגים בלתי רגילים, כמו ספורטאי העילית

בעשור האחרון יותר ויותר גופים חוקרים כיצד הגורמים שמובילים להישגים בקרב ספורטאי-על, יכולים לדחוף גם אותנו להצלחות מדהימות בכל תחומי החיים. אז במקום להפנות אתכם לאינספור מחקרים ארוכים, עשיתי עבורכם את העבודה. 

בתור יועץ מנטלי שמלווה ספורטאי עלית בארץ ובעולם, לקחתי את כל סודות ההצלחה המוכחים של המצליחנים בספורט – שהוכחו מדעית כמשפרי ביצועים בסביבה תחרותית – ועשיתי להם המרה לאנשים פרטיים, מאמנים, עצמאיים, בעלי עסקים וקרייריסטים. כדי שתשיגו את המטרות שלכם מהר יותר. בכל תחום בחיים. 

את כל הידע הזה ארזתי ב"מועדון הביולוגיה של הווינרים": תוכנית ליווי ממוקדת ומעשית, שתוביל אתכם צעד אחד צעד להגשמת כל מטרה בחיים. גדולה או קטנה. התוכנית מבוססת על התורות הפסיכולוגיות שעובדות בסביבה התחרותית והמלחיצה ביותר – עולם הספורט, ומאפשרת לכם ליישם אותן כדי לראות תוצאות יוצאות דופן בחייכם האישיים.

איך עושים את זה? בדיוק באותה הצורה שספורטאי העלית מוציאים מעצמם את המקסימום ברגע האמת: הם מפתחים יכולות מנטליות שמאפשרות להם לעמוד ביעדים. למרות העומסים הבלתי נתפסים על הגוף והנפש שלהם בשגרה. למרות הלחצים שיכולים לשתק ברגע האמת, כשכל העיניים מופנות אליהם. 

מה מחכה לכם בתכנית?

  • 32 אימוני וידאו חדשניים – למיקסום הפוטנציאל האנושי הגלום בכם (פירוט בהמשך).
  • אפליקציית Goal Keeper – אפליקציה יחידה מסוגה בעולם, שתסייע לכם לחתור למטרה ברמה היומית, לפתח חוסן מנטאלי ולהתמודד עם אתגרי היומיום. כולל בניית תכנית ניצחון אישית ומתן כלים מותאמים להשגת מטרות אישיות, דשבורד שמראה את קצב ההתקדמות למטרה ועוד. 
  • 32 חוברות עבודה ותרגול (אחת לכל אימון).
  • ספר דיגיטלי עם תמלול כל התוכנית לקריאה אישית.
    (ראיתי את זה בדף מנטליות מנצחת – האם רלוונטי גם כאן?)
  • Boost שבועי – להתמלא באנרגיות ולקבל מענה לשאלות והאתגרים היומיומיים מצד מאמן מנטאלי בכיר, במסגרת קו חם.
  • סדנת Peak Performance – לייב חודשי בהנחיית איתן עזריה לחיזוק שרירי ההגשמה, בכל חודש בנושא אחר: הגדרת מטרות, פרודוקטיביות, מנהיגות, ניהול אנרגיה ועוד.
  •  

השיטה המוכחת ליצירת ביצועי שיא זמינה עבורכם 24/7, ומאפשרת לכם להשיג מטרה אחרי מטרה.

איך תגיעו למטרה ב- 3 צעדים?

אודות המועדון

אחד הפרוייקטים הכי מושקעים בשנתיים האחרונות הוא ללא ספק פודקאסט הביולוגיה של הווינרים. הפודקאסט זכה במקום השני בפודקאסט הלייפסטייל הטוב ביותר של ישראל לשנת 2020 במגזין GEEKTIME, וזיכה אותי להכיר אנשים מדהימים – ואם אתם קוראים את המילים האלה, אתם כנראה האנשים האלה.

אז החלטתי לקחת מטר נוסף ביחסים, להשקיע בכם יותר ולעזור לכם ליישם את כל הנושאים והתובנות אותם אני  מביא בפרקים. כדי שתעברו את הכביש מהידע בפודקאסט – להטמעת השינוי של הפודקאסט בחיים שלכם. 

ומכאן בעצם נוצר מועדון הביולוגיה של הווינרים שבו לכל פרק אני מלמד בשיעור וידאו מוקלט את הפרקטיקה של כל פרק שעולה בפודקאסט. וצעד אחר צעד מראה איך ליישם כל פרק של הפודקאסט בחיים שלכם הלכה למעשה, במודעון יחכו לכם השיעורים של כל 60 הפרקים האחרונים, פלוס אתם מתחדשים ב- 4 פרקים חדשים כל חודש שיובילו אתכם לתוצאות חדשות בחייכם.

כבר חברים במועדון?

לחצו כאן להתחברות