fbpx

גם להיות
משנה-חיים סדרתי.
וגם להרוויח את הכסף שאתם שווים.

צילום מסך 2023-08-31 ב-11.18.01 אח׳

הי ווינרס

תראו, אחד הדברים שאני לא אוהב זה שמורחים אותי, ולכן אני לא מתכוון למרוח אתכם. אהיה מאד ישיר במכתב האישי הזה.

אני לא בעניין של להציע לכם עוד קורס או עוד ידע, ואם הייתי יכול הייתי שמח לוותר על שירות מועדון-העילית למאמנים מנטליים ולראות אתכם עפים באוויר, פותחים קליניקות, ומתחילים להרוויח הכסף שאתם שווים מלשנות לאנשים את החיים. 

אבל מניסיון, המעבר משלב סיום הכשרת מאמנים לשלב שמרגישים ביטחון עצמי לצאת החוצה ולהפוך למאמנים מבוקשים בתשלום – הוא לא תמיד כזה חלק ופשוט. לי אישית לקח 3 שנים לבנות קליניקת אימון מנטלי מפוצצת, שהן תוצר של אלפי שעות של ניסוי וטעייה, הוצאות לא סבירות על קורסים בשיווק, יעוץ, אסטרטגיה – כסף רב ובעיקר זמן שהלוואי ויכולתי לחסוך. 

וזהו בדיוק קיצור הדרך שאנחנו מציעים לכם במועדון-העילית למאמנים המנטליים. אתם אמנם יכולים ואמורים להצליח לבד עם כל הכלים שקיבלתם בהכשרה! אנחנו רק רוצים לקצר לכם את הדרך ולוודא שלא תאבדו מומנטום

מועדון-העילית למאמנים מנטליים הוא לא קורס, אלא מחנה אימונים מעשי לבוגרי תוכנית ההכשרה שרוצים את הצעדים בתכלס (מה לעשות) והתמיכה יד ביד במטרה להגיע למצב שהם מתפרנסים כמאמנים מנטליים מלשנות לאנשים את החיים – במקום לאבד מומנטום, לחפש תשובות באפלה או לקחת יועץ עסקי שלא באמת מכיר את השוק כמונו.

אז הבטחתי כנות, ולכן כשאתם שואלים: ״איתן מה יצא לי מהמועדון המאמנים?״, זאת התשובה: 

במועדון תקבלו 4 חודשי מעטפת שיתנו לכם את הדחיפה, האסטרטגיה והטקטיקה לצאת לעולם כמאמנים מנטליים בביטחון, להמשיך לאמן בלי לעצור, להרוויח את הכסף שאתם שווים בזמן שאתם משנים לאנשים את החיים בחדר באימון – וכל זה? בידיעה שאתם לא לבד ושיש לכם תמיד את מי לשאול עם מי להתייעץ לכל אורך הדרך. נקודה.

בפשטות, אם תעקבו אחרי השלבים ותיישמו את המשימות הפשוטות שאני והצוות עומדים לתת לכם אתם תבנו תשתית עסקית ומקצועית של מאמנים מאד מבוקשים בשנים הקרובות. 

בליווי העסקי תקבלו את 5 היסודות שהם הלחם והחמאה להצלחה כמאמנים מנטליים (ובכל נישת ייעוץ): 

1. יכולת האימון שלכם.
2. הנישה שלכם
3. השיווק שלכם
4. הסביבה שלכם
5. המערכות שלכם

כשבכל חודש בליווי נתמקד ביסוד אחד משמעותי וקריטי בבניית התשתית שלכם כמאמנים מנטליים יוצאי דופן:

1. כיבוש הנישה שלכם. (חודש ספטמבר)

תקבלו תוכנית עבודה מעשית איך לבחור את מתאמני החלומות שלכם ולדעת לדבר אליהם באופן שיגרום להם לרצות שתאמנו אותם בתשלום

3. השיווק שלכם ובניית הצעה שאי אפשר לסרב לה (חודש אוקטובר).

תלמדו איך לגרום למתאמני החלומות שלכם (לנישה שלכם) לבחור בכם ולשלם כצעד טבעי על ידי שיווק אותנטי מדוייק (בלי לשלם ליועצים עסקיים וגרפיקאים אלפי שקלים)

3. יכולת האימון שלכם (חודש נובמבר).

בנובמבר נעלה רמה ונשדרג יכולות האימון שלכם על ידי קבלת כלי אימון מנטלי חדשים שתוכלו להשתמש בהם בקליניקה שלכם, כך לעולם לא תישארו בלי כלים חדשים.

4. המערכות שלכם. (חודש דצמבר)

בחודש דצמבר נתמקד בחיבור של כל החלקים יחד, כך שתדעו לנהל את התהליך בעצמכם.

בנוסף נלמד אתכם את קיצורי הדרך והכלים הטכנולוגים הפשוטים לניהול ושיווק קל ומהנה

5. הסביבה שלכם (כלול בכל החודשים)

לשמור על מומנטום וסביבה של מאמנים רעבים. YOUR NOT STAND ALONE. הדילמה של אחד מהמאמנים היום יכולה להיות בחדר האימון שלך מחר.

איך המועדון/מחנה האימונים עובד בפועל?

בחלק העסקי:

זום עסקי חודשי: תקבלו בכל חודש ממני ומהמנטור עידו טייר זום חודשי + וידאו עם משימת יציאה לדרך לפי הנושאים הנ"ל שלב אחרי שלב.  הוידאו והמשימה יעלו לאפליקציה אתם רק צריכים לבצע את המשימה בשטח. 

ברגע שנרשמתם תיפתח לכם גישה למועדון המאמנים באפליקציית הבית המנטלי שבו יעלו הקלטות המפגשים, קבצי וידאו, pdf, משימות והדרכות בנושאים הנ"ל. התכנים נשארים פתוחים לכל אורך תקופת המועדון בלבד.

ומה בחלק המקצועי?

ליווי של מנטור צמוד שילווה אתכם עד 3 תהליכי אימון שתעבירו. תוכלו להתייעץ לפני/אחרי כל פגישת אימון בהודעה כתובה או קולית בווטסאפ ולקבל מענה ממוקד בשעות מסוימות ביום. 

המטרה שלנו שתמשיכו לאמן ולפתח בכם ביטחון נוסף כמאמני-על בהנגשת הכלים והשיטה (מעבר למה שיצאתם כבר מהתוכנית)

וכדי שהלמידה תהיה באמת עמוקה ותשמרו על סביבת אימון איכותית תקבלו זום מקצועי שיועבר פעם בחודש ע"י המנטורים ויוקדש למענה על שאלות שלכם וחידודים נוספים על שלבים מסוימים בתהליך כמו האבחון המנטלי, הישג המפתח, סיטואציית מחסום, דפוס ופרדיגמה וכו.

מתי מתחילים?

אם יש לכם כבר מתאמנים, תוכלו להתחיל את הליווי המקצועי כבר מיום ראשון 3.9. 

הזום העסקי הראשון יחול ביום שני 11.9 בשעה 11:00. בשבוע הבא נשלח לכם משימת הכנה מעשית.

בונוסים נוספים למצטרפי התוכנית:

  • בונוס 1: סדנת בוטיק עסקית עם צביקה עינב (אבא חטוב) מצולמת בוידאו: איך לגייס מתאמנים משלמים בקלות, לשנות חיים ולעשות מלא כסף (3 שעות כולל מצגת להורדה)

  • בונוס 2: סדנת דיגיטלית לשיפור תהליכי האימון המנטלי שלך. הדרכת זום לייב בה תלמדו איך לנצל את הטכנולוגיה כמאמנים מנטליים: החל מניהול תיקיות המתאמנים, שכפול טפסים, סידור מסמכים בענן לשליפה וניהול מכל מכשיר, יכולת מעקב אחרי הביצוע של המתאמן, דוגמאות וטפסים מקצועיים כמו הצעות מחיר והסכם טרום תהליך שיהיה לשימושכם לעריכה לתמיד ובשלוף

כמה עולה ואיך מצטרפים?
1800 ₪ עד 6 תשלומים

בהצטרפותכם אתם מקבלים 4 חודשי מעטפת שיתנו לכם את הדחיפה, האסטרטגיה והטקטיקה לצאת לעולם כמאמנים מנטליים בביטחון, להמשיך לאמן בלי לעצור, להרוויח את הכסף שאתם שווים בזמן שאתם משנים לאנשים את החיים בחדר באימון – וכל זה? בידיעה שאתם לא לבד ושיש לכם תמיד את מי לשאול עם מי להתייעץ לכל אורך הדרך. נקודה.

מחכים לראותכם פורצים קדימה

איתן

וצוות המאמנים המנטליים

צילום מסך 2023-08-31 ב-11.18.01 אח׳
צילום מסך 2021-05-03 ב-4.38.18 אח׳