fbpx
צילום מסך 2021-05-03 ב-4.38.18 אח׳

the winners' biology by eitan azaria

התכנית להכשרת
מאמנים מנטליים

בשיטת הביולוגיה של הווינרים

מובילים אנשים כווינרים עד להצלחה
ושומרים על האדם שהם בתוך ההצלחה

מסלול אישי ומקצועי
גם מסע אישי עוצמתי וגם מקצוע כמאמנים מנטליים ב-6 חודשים

אין צורך להתלבט בין תהליך אישי ללימודי הכשרת מאמנים כי בתוכנית שלנו תעברו גם מסע אישי שיחבר אתכם לתוצאות חדשות בתחום הייעוד שלכם, וגם תרכשו מקצוע עם שיטה מעשית שמובילה אנשים לתוצאות יוצאות דופן בחייהם.

תוסיפו לזה את המעטפת הפסיכית שיצרנו הכוללת: ספר שיטה מקצועי, אפליקציה אישית עם כל השיעורים המוקלטים בלייב שלכם לתמיד, מצגות להורדה, מרחב לימוד מושקע וליווי מהמאמנים המנטליים המובילים בישראל בשיטת הביולוגיה של הווינרים, מדובר בצוות האישי של איתן עזריה.

לאמן בביטחון
מ-DAY 1
בשיטת הביולוגיה של הווינרים

זיקקנו לכם שנים של משברים, לחצים, שיאים והישגים לשיטת אימון מהירה, מדידה ומדויקת המותאמת להוביל את אנשי העולם החדש להשגת יעדים מוגדרים מראש, כבני אדם שלמים - תוך 6 מפגשים או פחות.

את כל השיטה תקבלו בצורה מסודרת - שלב אחר שלב בחוברת שתישאר אצכלם - כדי שגם אתם תוכלו להעביר אותה בביטחון מ-DAY 1 ולהרוויח כסף כמאמנים מנטליים שמשנים לאנשים את החיים

שפע כלכלי
האסטרטגיה והטקטיקה לבניית קליניקת אימון מנטלי מצליחה

תלמדו לבנות קליניקה שמשלמת לכם לשנות את חייהם של אנשים באמצעות הפרוטוקול לעסק עתידני של השפעה: החל מבחירת נישת המתאמנים שלכם, מיתוג כמאמנים ייחודיים, לבלוט ברשת ועד בניית חבילת אימון מנטלי בתשלום והצעת מחיר לתחילת עבודה.

פוטנציאל לעבודה מיידית בתחום: מחישוב פשוט שעשינו, תוך 8-10 תהליכי אימון חדשים אתם מחזירים את ההשקעה בתוכנית. בדיוק כמו הבוגרים שלנו שהחלו לעבוד כמאמנים מנטליים בקליניקה משלהם.

שיטת הביולוגיה
של הווינרים:
משיאים בספורט לשיאים בחיים

שיטת "הביולוגיה של הווינרים" היא פרוטוקול השגת מטרות הכולל 6 שלבים מנצחים שיגלו לכם את סודות ההצלחה של האלופים. השיטה אינטגרטיבית וחוויתית ומבוססת על 3 עוגנים: מנטלי , רוחני ומדעי, במטרה לסלול לך דרך מקצועית בטוחה ומבוססת מחקר להוביל אנשים מכל מקום בעולם להישגים בלתי רגילים ונפש מאוזנת. התוכנית כוללת בתוכה מסע מקצועי ומסע זהות אישי פנימה.

1. מנטלי – סודות ההצלחה המנטליים של האלופים. לקחנו את סודות ההצלחה המנטליים של ספורטאי-צמרת, שהוכחו מדעית כמשפרי ביצועים בסביבה תחרותית, ועשינו להם המרה לאנשים פרטיים, מאמנים, עצמאיים, בעלי עסקים וקרייריסטים וכל אדם עם מטרה מוגדרת מראש, כדי שתשיגו את המטרות שלכם. מהר יותר ובהנאה מהדרך.

2. רוחני – הסודות הרוחניים להמשכת שפע וגילוי כוחות הנפש הגדולים בתוכנו עפ״י תורת הנפש היהודית וספר התניא המאפשרת לתוצאות גדולות יותר משחשבנו להימשך רוחני לחיינו ולהפתיע אותנו בגדולה שלהם.

3. מדעי – חזית המדע למתיחת גבולות המוח ותורת הקוונטים. הפוטנציאל האנושי על פי מבנה המוח ותורת הקוונטים. במפגשים נביא את חזית הידע מדע העדכני והאחראי בשפה פשוטה וידידותית. 

3 מסלולים בתוכנית אחת.

אימון מנטלי אישי: להתחבר לייעוד ולתוצאות החדשות שמחכות לך

תעברו תהליך אימון מנטלי אישי – אתם מול עצמכם למקסום הפוטנציאל הגדול שכבר קיים בכם. בתהליך תגלו כיצד לזהות ולממש את הפוטנציאל הגדול שכבר קיים בתוככם מול הישג אישי שעדיין לא הגשמתם בתחום הייעוד שלכם.

להפוך למאמנים: ביטחון מקצועי מ-
DAY 1 בשיטה

תקבלו שיטה סדורה ומוכחת הכוללת ניתוח אבחון ו-6 שלבים לניהול הישגים בנפש מאוזנת + ליווי של מנטור לאורך כל התוכנית. כל שלבי השיטה והפרוטוקול השלם יועברו אליכם מהרגע הראשון כדי שתוכלו ללוות תהליכי אימון מנטלי בביטחון מלא.

שפע כלכלי:  קליניקה משגשגת

תלמדו לבנות תשתית לקליניקה שמשלמת לכם לשנות
את חייהם של אנשים. תגלו מה מייחד אתכם ואיך לגרום למתאמנים בכל העולם למצוא אתכם ולראות בכם את המאמנים הטבעיים להוביל אותם להישגים.  

לסיום, תהפכו (אם תרצו) גם למאמנים מנטליים שסוחפים קבוצה בצורה שיטתית, ותלמדו את כלי ההנחיה שיהפכו אתכם למאמנים אשר יודעים לסחוף קהל ולעורר בו השראה. תגלו בעצם שזוהי רק התחלה למסע מדהים, עם הצטרפותכם למשפחת המאמנים המנטליים של בוגרי תוכנית ההכשרה. 

5

סיבות להפוך למאמנים מנטליים בשיטת הביולוגיה של הווינרים

 1. אתם זוכים להיות המאמנים המנטליים של עצמכם שמובילים את עצמכם להישגים בכל סיטואציה תחרותית בחיים: בעבודה, בקריירה, מול ילדיכם, מול כסף הגשמה עצמית. ומבטיחים לעצמכם לא ליפול בתהפוכות החיים.
 2. אתם רוכשים את מיומנות-העל לליווי והובלה של אנשים להישגים בכל תחומי החיים: בעבודה, קריירה, ספורט, מערכות יחסים, ניהול, יעוץ.
 3. אתם מקבלים את כל סודות ההצלחה המוכחים של המצליחנים בספורט התחרותי – שהוכחו מדעית כמשפרי ביצועים בסביבה תחרותית – מתורגמים לתוכנית עבודה להשגת מטרות לאנשים פרטיים, מאמנים, עצמאיים, בעלי עסקים וקרייריסטים – כדי שתשיגו את המטרות שלכם בכל תחום בחיים.
 4. התוכנית שבנינו היא המעודכנת ביותר הקיימת היום בעולם מיקסום התפקוד האנושי להשגת מטרות בתנאי לחץ, ונסמכת על המחקרים הכי עדכניים בעולם ה-Human Performance והפסיכולוגיה היישומית של הביצועים להשגת מטרות בכל תחומי בחיים.
 5. מקצוע עם ביקוש הולך וגובר: מתוך 702 המקצועות, אשר ייעלמו מן העולם, מקצועות האימון יתפסו תאוצה, והאימון המנטלי יוביל כראש חץ וישנה את האופן שבו אנשים מגיעים להישגים.

״חיפשתי איך אני ממסד את כל הדבר הזה של לעזור לאחרים, אני  בנאדם שמחפש סדר, וכשהבנתי שיש לאיתן תוכנית סדורה ומדוייקת, גם בלימוד וגם מה לעשות באימון שלב אחר שלב, הבנתי שזה המקום הנכון עבורי! הכל היה מאד מדוייק,  ההנגשה והתהליך שאתה עובר כמאמן מול המתאמן שלך הוא מוסדר, אתה יודע מהמפגש הראשון, השני השלישי, בשאלון המקדים מה לעשות, וכל אותם חששות מול המתאמן יורדים ונעלמים, קיבלתי פה משהו שהוא מעבר!״
– ארז כהן 

ואם אתם כבר מאמנים בפועל?

אתם כבר מאמנים בפועל? מצוין! זה מרקם האנשים שאנחנו מחפשים. אנשים שעברו דבר או שניים בעולם האימון וההתפתחות האישית, אשר מחפשים את השיטה המסודרת והמאורגנת להובלת אנשים להשגת מטרות בעולם תחרותי, שמבוססת על מתודות שכבר הוכחו ונבדקו בשטח על אלפי מתאמנים.

הסיבה שבגללה מאמנים רבים מבקשים להתמחות באימון מנטלי להישגים היא שגם הם מבינים שרב חסמי ההצלחה של אנשי המאה 21 הם חסמים מנטליים.

בנוסף, עבור מאמנים רבים ואנשי מקצוע רציניים בתעשייה איתן עזריה הוא מותג בתחום המנטלי שהרוויח את זה ביושר, בעבודה מאומצת ובהצלחה מוכחת של הישגים בלתי רגילים בספורט, באישי ובעולם הארגוני. איתן פתח את הדלת להרבה מאמנים שכיום גאים להיות מאמנים מנטליים! וכעת הוא פותח את הדלת הזו גם לכם.

ואולי בכלל אתם מרגישים שעל אף שלמדתם אימון, עברתם סדנאות, ועשיתם דבר או שניים בעולם ההתפתחות האישית – עדיין ״משהו״ חסר לכם, המשהו הזה יכול להיות הביסוס המדעי, המחקר, החתירה לביצוע או השיטה המאורגנת בתהליך האימון שתהפוך כל תהליך שלכם לממוקד ומקצועי יותר, ומניסיון שלנו זה ה-GAME CHANGER עבור המאמנים.

״פרשתי כספורטאית צעירה בת 16 כשהייתי 5 באליפות ישראל, ואם היה לי מאמן מנטלי אז, לא הייתי פורשת ואולי גם הייתי אלופת ישראל, אז כדי שמישהו לא יחווה את מה שאני חוויתי – אני  עושה את זה בשבילם״ 
– דקלה חביביאן
פרשה כספורטאית צעירה והיום עושה את השליחות שלה כמאמנת מנטלית

איך תדעו שאתם מתאימים לתוכנית?

 • אם אתם מחפשים איך להפוך את העזרה לאחרים למקצוע
 • אם אתם מחפשים שיטה סדורה וממוקדת שתגיד לכם בדיוק מה לעשות שלב אחר שלב בהובלת אנשים למימוש עצמי
 •  
 • לווינרים שמחפשים את הרמה הבאה שלהם בחיים
 • אנשים המצויים בשגרת חיים תחרותית ונדרשים לספק תוצאות ולכבוש פסגות תחת לחץ.
 • מאמנים, מטפלים, יועצים ובוגרי תוכניות המעוניינים להכניס לתהליכים שלהם את סודות האימון המנטלי להשגת מטרות
 • אם התחברתם לתכנים של איתן ולפודקאסט 
 • אם אתם בוגרי קורסי אימון ועדיין לא באמת יצאתם לשטח בביטחון כמאמנים 
 • אם אתם עצמאיים, מנהלים, בעלי עסקים המעוניינים להבין לעומק את הפרקטיקה של התמודדות עם מצבי לחץ ולסחוף אחריהם את אנשיהם אל עבר המטרות.
 • אנשים המעוניינים לקבל את הפרוטוקול להובלת אנשים להישגים תחת לחץ.
 • אם בלי לשים לב תמיד הייתם הפסיכולוגים של החבר'ה ובוער בכם להפוך את זה למקצוע ולהתחיל לחיות את הייעוד שלכם כמאמנים.
 • אנשים המעוניינים לעבור הסבה מקצועית ולרכוש מקצוע כמאמנים מנטליים

״אמרתי מה עוד יש לאיתן להביא במשך חצי שנה? וזה היה מטורף! הרמה של התוכן והרמה של הערך הייתה גבוהה מאד. כל המעטפת מסביב, מבנה הקורס ברמה הטכנית, המתחם, המנטורים, כל המעטפת הייתה מדהימה. באתי לתוכנית קצת סקפטית, בחששות, חשבתי שאני באה בשביל נגה בעלת העסק וגיליתי שאני כאדם חייבת את הכלים האלה״

– נגה פינק
בעלת עסק לשיווק לחברות

מבנה התוכנית

 • 130 שעות אקדמיות
  100 ש״א מפגשים פרונטליים ו-30 שעות פרקטיקום
 • 20 מפגשי אימון מנטלי עוצמתיים: 5 ש״א כל מפגש (17:00-21:00)
 • כל שיעור מכיל תיאוריה לצד יישום
 • דרישות: 80% נוכחות + הגשת פרקטיקום איכותי עד לסיום הקורס
 • 6 חודשים של טרנספורמציה אישית ומקצועית

המעטפת

 • ממשק קורס דיגיטלי חדשני ואפליקציה אישית בכף ידכם – עם כל הקלטות המפגשים, המצגות והתרגילים של כל מפגש – כך שלא תפספסו כלום.
 • ערכה מקצועית ומסודרת שתלווה אתכם בתהליך האישי, בשיעורים ובפרקטיקום.
 • ליווי צמוד של צוות המאמנים המנטליים הבכיר של החברה.
 • אופק מקצועי: למצטייני התוכנית תינתן האפשרות להשתלב בחברת היעוץ של איתן עזריה, על-פי שיקולי וצורכי החברה במגוון דרכים: קבלת מתאמנים 1:1 ,השתתפות בסדנאות ועוד

תשובות לשאלות נבחרות שלכם:

כדי לייצר מרחב אימון מושלם שמאפשר למידה עמוקה ואיכותית עם כל התנאים להצלחה, ההכשרה תתקיים במתחם "מיי קמפוס", שממוקם באזור בני ברק-רמת החיל. גם קרוב לרכבת, גם חניה בחינם, גם שכרנו את האולם הגדול ביותר (בראשית) כדי שתגיעו כל שבוע ממש כמו לאירוע.

מכיוון שתוכנית ההכשרה היא תוכנית הפרמיום שלי, אני (איתן עזריה) זה שמעביר אותה.

ההכשרה תתקיים בכל יום ראשון החל מ-4.2.24 וצפויה להסתיים בתחילת יולי 2024.

בתוכנית צפויים להיות עד 100 תלמידים עם מעטפת מנטורים צמודה כך שעל כל 6-8 תלמידים יהיה מנטור מלווה לאורך כל התהליך. 

פעם בשנה – כדי לתת לכם את הטוב ביותר.

התוכנית מתקיימת באופן פרונטלי במיי קמפוס, ובנוסף כל השיעורים מוקלטים ועולים לאתר ולאפליקציה האישית תוך 24 שעות.

כן 🙂 התכנים פתוחים לך בכל זמן גם לאחר התוכנית.

כן, התוכנית מועברת בלייב בזום ובליווי מנטור צמוד. כמו כן כל הערכה המקצועית תישלח אליכם מראש.

1. הגשת מועדות בלינק: http://eitanazaria.co.il/school/#Matchq

2. הגעה ליום המיונים – לאחר הגשת המועמדות צוות המשרד יצור איתך קשר להרשמה ליום המיונים כדי שנוכל להכיר אותך יותר לעומק ולהבין יחד אם התוכנית מתאימה לך. עלות יום המיונים הינה 250 ₪ דמי רצינות.

3. אם עברת את יום המיונים – צוות המשרד יצור איתך קשר להרשמה סופית, בשעה טובה:)

יום המיונים הקרוב יתקיים במיי קמפוס, בתאריך 20.10.23 יום שישי בין השעות 9:00-12:00.

הודעה מסודרת תישלח גם למייל האישי לפני.

האימון המנטלי מורכב מניתוח אבחון מנטלי + שישה מפגשים.

תוכן אקורדיון

כמה עולה תוכנית ההכשרה?

30,000

ב-12 תשלומים ללא ריבית
או 24-36 תשלומים כולל ריבית
או בהעברה אחת ישירה על סך 28,000 ש"ח

מייסד התוכנית

איתן עזריה

חלוץ תחום האימון המנטלי בישראל, סופר, מרצה בינלאומי ומייסד חברת ׳המנטליסט׳ המובילה אנשים להישגים באמצעות האימון המנטלי.

בעשור האחרון ליווה איתן כמאמן מנטלי את מספרי #1 בכל תחומי ההישג, אלופי עולם ואנשים הפועלים בסביבה תחרותית ונדרשים לספק תוצאות תחת לחץ

בספורט, כמאמנה המנטלי של מכבי חיפה, נבחרות ישראל וזוכת 3 האליפויות הפועל באר שבע (2016-2018). בעסקים, נייקי העולמית, זארה ישראל, בנקים, יחידות מובחרות בצה״ל. ובתחום האישי, ייסד את בית הספר למאמנים מנטליים שהכשירה עד היום 300 מאמנים שמובילים אנשים להישגים באמצעות שיטה ייחודית שפיתח.

בוגרי התוכנית
מספרים

שאלון התאמה לתוכנית
הכשרת מאמנים מנטליים

שלב 1: מלאו את השאלון: מלאו את השאלון המפורט המצורף כאן: אל תתקמצנו במילים, ענו על השאלון והרחיבו באופן חופשי כאילו נפגשנו לקפה פנים אל פנים. בתום מילוי השאלון תקבלו הודעה שפרטיכם נקלטו והשאלון יישלח אלינו.

שלב 2: הזמנה ליום מיונים: אנחנו נמיין את הפניות שהגיעו אלינו בקפידה. אם תימצאו מתאימים – ניצור אתכם קשר לזימון לשלב הבא: יום עיון – המשך תהליך הרישום יהיה כרוך בתשלום דמי הרשמה שינוכו מעלות הכוללת של התוכנית במידה והתקבלתם לתוכנית ההכשרה. אם נמצאתם כלא מתאימים – תקבלו הודעת מייל בהתאם.

*מספר המקומות בקורס מוגבל, מילוי שאלון התאמה אינו מבטיח קבלה לתוכנית.

מחכים ומתרגשים להכיר אתכם!

איתן
וצוות המאמנים המנטליים הבכיר.

אודות איתן עזריה

מייסד חברת "המנטאליסט" ובית הספר למאמנים מנטליים בישראל המכשירה מאמנים מנטליים מוסמכים המובילים אנשים להישגי-שיא בכל תחומי החיים בשיטת הביולוגיה של הווינרים

 איתן פיתח מודל אימון מנטלי מוכח למיקסום הביצועים האנושיים, המסייעים לאנשים הישגיים בארץ וברחבי העולם להגיע להישגים ולקטוף תארים. המודל משלב בין היסודות הפסיכולוגיים של המצליחנים בספורט התחרותי והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם בתחום ה- Human Performance Maximization (מיקסום הביצוע האנושי). 

הישגים מרכזיים כספורטאי תחרותי

גביע המדינה בכדורגל עם הפועל רמת גן (2003/4)
2 אליפויות עם מכבי חיפה (2004, 2005), אליפות הליגה הלאומית עם מכבי הרצליה (2006), גביע הטוטו כקפטן מכבי הרצליה (2007), 50+ הופעות בנבחרות ישראל הצעירות. 

הישגים מרכזיים כיועץ מנטלי

הפועל באר שבע: זכייה ב- 3 אליפויות היסטוריות, שני תוארי אלוף האלופים, גביע הטוטו
ו- 2 העפלות רצופות ל-32 הגדולות של גביע אופ"א.

עירוני קריית שמונה: זכייה ראשונה של המועדון בגביע המדינה בכדורגל, והעפלה למוקדמות הליגה האירופית.

נבחרת ישראל: מונה לתפקיד היועץ המנטאלי של נבחרת ישראל הצעירה בכדורגל לקראת טורניר מוקדמות אליפות אירופה. לוקח חלק בפרויקט המצוינות "2022" מטעם ההתאחדות לכדורגל בישראל, לטיפוח הכישרונות של דור העתיד.

כיום משמש איתן כיועץ המנטאלי של מכבי חיפה, ועובד אישית עם ספורטאי עילית, אלופי עולם ואנשים הפועלים בסביבה תחרותית ונדרשים לספק תוצאות תחת לחץ. הידע והניסיון שצבר ארוזים בקורס דיגיטלי המוביל לשיפור הביצועים הספורטיביים.

אני  מאמין

נולדתם אלופים

״אני מאמין שנולדנו אלופים, במהות שלנו כבני אדם. ככה, כמו שאנחנו – ללא תלות בהישגים או בתוצאות שלנו. לא. זוהי לא תחושה שנועדה רק למדליסט על הפודיום, ליזמים שעשו אקזיט, או לתלמידים המצטיינים בבית הספר. כולנו ראויים לחיים מלאים מעצם היותנו בני אדם. ושום תוצאה, ציון או לייק – לא יוכלו לשנות את זה.

יש לזה שם: ערך עצמי ללא תנאים

וזה בדיוק מה שתקבלו ממני בתוכנית ההכשרה הזו. כלים שיבנו אתכם כבני אדם שלמים, בעלי ערך עצמי ללא תנאים, ווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. ואת המודל עבודה להעביר אנשים את אותו התהליך.

אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.