fbpx

התוכנית להכשרת
מאמנים מנטליים

השיטה להוביל את עצמך ואחרים
לתוצאות מהירות בעולם תחרותי
עם מנטליות של ווינרים
בעלי ערך עצמי ללא תלות בתוצאה

לרכוש מקצוע חדשני, מבוקש ופורץ דרך!

עיצובי פודקאסט לאינסטגרם (1)

נוסחת אימון ייחודית

לראשונה חוברו יחדיו סודות ההצלחה המנטליים של ספורטאי-הצמרת הטובים בעולם, עם חוכמת הנפש היהודית בת ה-3500 שנה, לשיטה מודרנית רוחנית ומעשית למימוש הפוטנציאל המלא שלנו כבני אדם:
שיטת הביולוגיה של הווינרים

חשיפת השיטה:
עם איתן עזריה

נגן וידאו

הצטרפו לאיתן עזריה והצוות הבכיר להקלטת שידור חשיפת הגרסה החדשה של התוכנית להכשרת מאמנים מנטליים. עם כל הפרטים על התוכנית והשיטה שמסקרנת את כולם.

תוכנית הלימודים

20 נושאי הלימוד, שיהפכו אתכם למקצוענים

3 מסלולים בתוכנית אחת.
לרכוש מקצוע מבוקש.
לבנות כלי לשפע כלכלי.
לחוות מסע רוחני אישי.

מסלול אישי
ומקצועי

גם מסע אישי עוצמתי וגם מקצוע כמאמנים מנטליים ב-6 חודשים

אין צורך להתלבט בין תוכנית ליווי אישית לעצמכם, לבין הסמכה מקצועית כמאמנים מנטליים. בתוכנית תעברו גם מסע אישי עוצמתי לזיהוי הייעוד שלכם והשגת תוצאות חדשות שישפיעו על כל חייכם כבר בתוך התוכנית, וגם תרכשו מקצוע עם שיטה מעשית להובלת אנשים לתוצאות יוצאות דופן בחייהם כמאמנים מנטליים מוסמכים בשיטה.

לאמן בביטחון
מ-DAY 1

בשיטת הביולוגיה של הווינרים
נוסחת אימון מדוייקת

זיקקנו לכם שנים של משברים, לחצים, שיאים והישגים לשיטת אימון מהירה, מדידה ומדויקת המותאמת להובלת אנשים להשגת יעדים משני חיים. את כל השיטה תקבלו בצורה מסודרת – שלב אחר שלב בחוברת שתישאר אתכם, כדי שגם אתם תוכלו להעביר אותה בביטחון מ-DAY 1, בכל תחום, ולהרוויח כסף כמאמנים מנטליים שמשנים לאנשים את החיים.

שפע
כלכלי

האסטרטגיה והטקטיקה לבניית קליניקת אימון מנטלי מצליחה

תקבלו פרוטוקול שלב אחר שלב לבניית קליניקה שמשלמת לכם לשנות את חייהם של אנשים: החל מתודעת שפע עסקית מתוקנת, בחירת נישה רווחית, מיתוג ייחודי כמאמנים, לבלוט ברשת ועד בניית חבילת אימון מנטלי בתשלום והצעת מחיר לתחילת עבודה מיידית – כשיחפשו מאמן בתחום שלכם ימצאו אתכם.

איך לימדו אותנו
להצליח בחיים?

אפשר להגיד שבשאלה הזו עסקתי כל חיי.

ככדורגלן עם שאיפות גדולות, החלום שלי היה להיות כדורגלן מצליח, וחיפשתי את הכלים שיביאו לי תוצאות ויגשימו לי את החלום. ולמרות שקרעתי את עצמי באימונים פיזיים – עדיין נראיתי במשחק כמו "שחקן של אימונים" – באימונים מככב, במשחק מאכזב. 

עד שחבר טוב חשף אותי לסודות האימון המנטלי של ספורטאי הצמרת הטובים בעולם, שלימדו אותי לדחוף את עצמי לקצה גבול היכולת שלי ולהשיג תוצאות יוצאת דופן בתנאי לחץ קיצוניים. וזה עבד! הקריירה שלי השתנתה מקצה לקצה. זכיתי ב- 2 אליפויות, גביע המדינה, קיבלתי חוזה שמן, רכב, דירה מול הים, פרסום – כל החבילה.

אבל בניגוד למה שחשבתי, החבילה בפסגה הביאה איתה גם חוויות קשות, לחצים, חרדות, פחד לאבד הכל, מתח נפשי כבד לשמר את המעמד בפסגה, חיפוש אחר אישורים חיצוניים כמו קבצן נדבות, תחושת בדידות קשה שאף אחד לא באמת מבין אותך, ובעיקר בושה ואשמה לדבר על זה כי איך אפשר להתלונן כשעל הנייר יש לך הכל. בלי לשים לב הפכתי מילד חופשי שחולם, לעבד לתוצאות.

המתח הנפשי הזה קרע לי את הנפש ובגיל 28 גם את הגוף. במשחק שגרתי קרעתי גיד אכילס ובבית החולים התבשרתי על סיום הקריירה. פתאום גם אין לי קריירה וגם אני לא יודע מי אני כבן-אדם.

"מה, אלו החיים?" שאלתי את עצמי במיטת בית החולים. "אני שווה רק לפי התוצאות שלי? ומי אני כשלוקחים ממני את התוצאות שלי?" נבהלתי מהשאלות של עצמי, ולא הייתה לי תשובה.

חייבת להיות דרך חיים אחרת! אמרתי לעצמי על מיטת בית החולים, ושם קיבלתי החלטה לעשות כל מה שיידרש כדי לעצב דרך חיים חדשה, שבה אני גם אמשיך להשיג תוצאות בדרך לייעוד שלי בזמן שהערך שלי כבן אדם ישאר יציב ולא יהיה בסכנה קיומית מתמדת.

אז חציתי את הגשר, ועברתי מאימון מנטלי לביצועי שיא לעבר התוצאה, לאימון רוחני שמתמקד בלזמן תוצאות מכוח התודעה. וברוב הספרים והתוכניות שלקחתי, שמעתי מילים כמו: "תשחרר אחי אתה דוחף יותר מידי, הכל מדויק, הכל יבוא בזמן שלו, תן ליקום לעבוד בשבילך, תמגנט שפע, תזמן תוצאות, תברא מציאות". 

וגם ברוחניות משהו לא הסתדר לי. פגשתי אנשים סופר רוחניים, נשמות טובות, שחיים ככה, אבל באופן מוזר היו רחוקים מאד מלהיות מאושרים ומוגשמים. כי הם לא באמת פעלו במציאות לגלות את הפוטנציאל המקסימלי שלהם. הכל נשאר בדמיונות ובחלומות.

עד שפגשתי את ספר התניא, ספר בן 300 שנה, המשמש כעמוד השדרה של המחשבה היהודית בחסידות עוסק בחכמת הנפש. הרגשתי שהוא נכתב בדיוק בשבילי – אדם שאפתן שרוצה לחיות חיים של מימוש איש ומקצועי עם שלוות נפש ותחושת שייכות בעולם. ספר שהשלים לי את החלק הרוחני שהיה חסר לי כדי להרגיש שלם ובעל ערך כאדם ללא תלות בלוח התוצאות של חיי.

וכך יצאתי לדרך חיים חדשה. מצויד במיזוג הרוחני והמעשי המושלם, שעזר לי להמשיך להשיג הישגים. ביניהם: 3 אליפויות רצופות בפועל באר שבע, אליפות עם מכבי חיפה, לייוי ספורטאי-צמרת ועד לליווי חברות ענק כמו נייקי העולמית, שטראוס, זארה, יחידת מובחרות בצה״ל ועוד – וכל זה, בלי לשלם את המחיר הנפשי של הלחץ לספק תוצאות. 

מהמיזוג המדויק הזה נולדה האלופה: שיטת "הביולוגיה של הווינרים", שהיא הדרך האחראית והמדויקת ביותר למימוש פוטנציאל מקסימלי שלנו כבני אדם שלמים.

ועכשיו, אחרי 2 עשורים של משברים, לחצים, שיאים והישגים ארזתי את דרך החיים וכל הניסיון, הידע והכלים שלי למקסום הפוטנציאל האנושי – לשיטה מסודרת אחת, עם 7 תחנות שכל מצליחן צריך לעבור בתוכנית להכשרת מאמנים מנטליים

הצעד הראשון שלך לתוכנית, לשיטה, ולדרך החיים הזו מתחיל בהגשת מועמדות לתוכנית בלחיצה פשוטה על הכפתור החום כאן למטה
אני והצוות שלי מחכים להכיר אותך.

איתן

מעטפת פרימיום

10 שנים של ניסיון בהובלת אנשים להישגים, עכשיו בנוסחה מדויקת בחצי שנה! 7 שנות הכשרה, 15 מחזורים, 350+ בוגרים שעברו מסע אישי ויצאו עם הכשרה מקצועית מיד לאחר התוכנית. כעת בגרסה החדשה, המשודרגת והעוצמתית מאי פעם.

 

המסלול

 • 20 מפגשים פרונטליים: 100 שעות בסביבה של ווינרים 
 • 3 מסלולים בתוכנית אחת: מסע אישי, הכשרה מקצועית ושיטת עבודה עסקית.
 • מנטור אישי מלווה: מהמאמנים המנטליים המובילים בישראל מהצוות האישי של איתן עזריה
 • פורמט תהליך ליווי אימון להישגים: טמפלייטים מוכנים מראש להדפסה, מאבחון ועד תוצאות, שיתנו לכם ביטחון לאמן מ-DAY1
 • תאריך פתיחה: 26.11.2024, לימודי ערב: 17:00 עד 21:00

מה תקבלו

 • ספר שיטה מקצועי מודפס: כל תורת ההישגים איתכם גם אחרי שהתוכנית תסתיים
 • אתר הכשרה הרשמי: עם כל המצגות, הקלטות השיעורים ב-HD, קבצים להורדה.
 • ערכה מקצועית ומסודרת שתלווה אתכם בתהליך האישי, בשיעורים ובפרקטיקום.
 • אפליקציית קורס אישית: שלא תפספסו כלום גם בדרכים

תעודת הסמכה
כמאמן מנטלי בשיטה

בוגרי התכנית להכשרת מאמנים מנטליים מקבלים תעודה של בית הספר למאמנים מנטליים בשיטת הביולוגיה של הווינרים, אשר מוערכת ומוכרת בשוק ויוכלו לעבוד כמאמנים מנטליים בתחומים מגוונים ולהוביל עשרות אלפי אנשים הזקוקים לליווי והכוונה להשגת מטרות ויעדים בחיים. 

תנאי קבלה ושכר לימוד

30,000 ₪

עד 24 תשלומים

28,000 ₪

בתשלום אחד

למי ההכשרה
מתאימה כמו כפפה

 • אם בוערת בכם התשוקה לשנות חיים של אנשים 
 • אם אתם מתמלאים באדרנלין מטורף כשאדם אחר מצליח בזכותכם
 • למצליחנים שמחפשים שיטה סדורה ומדויקת להרחיב את רמת ההשפעה שלהם בעולם.
 • לכל מי שרוצה לבנות עסק רווחי עם נשמה וללמוד מחוד החנית של האימון המנטלי בישראל את המקצוע שישאר רלוונטי ואפקטיבי לתמיד.
 • לבוגרי תוכניות אימון וטיפול שצריכים שיטה מסודרת שלב אחר שלב כדי להוביל בביטחון ובהצלחה תהליכי אימון מתחילתם ועד סופם.
 • למצליחנים ששילמו את מחירי ההצלחה ומחפשים ללמוד דרך חיים חדשה להמשיך לכבוש פסגות בלי לשלם מחיר נפשי ואפילו לצמוח תוך כדי כבני אדם.
 • לבעלי עסקים בכל הרמות שמבינים שזו חובה להוסיף לעסק שלהם את הפן המנטלי כדי להתגבר על חסמים, לקפוץ בתוצאות ולהקפיץ את הלקוחות שלהם בתוצאות
 • למי שרוצה לקבל דרך חיים שמחברת באיזון מושלם בין אימון מנטלי של ספורטאי-צמרת לתוצאות לאימון רוחני על פי חוכמת הנפש היהודית 
 • למאזיני הפודקאסט שהתחברו לסט הערכים והכלים של הביולוגיה של הווינרים ורוצים לחיות את השיטה ולהעביר אותה הלאה למשפחה שלהם, לצוות, ללקוחות או כמאמנים מנטליים בתשלום שמשפיעים ועושים שינוי בחיים של אחרים.
 • למי שרוצה ללמוד ישירות מאיתן עזריה – חלוץ תחום האימון המנטלי בישראל – איך מובילים אנשים להישגים בלתי רגילים כמאמנים מנטליים

בטח רציתם לשאול

הנה התשובות באהבה.

כדי לייצר מרחב אימון מושלם שמאפשר למידה עמוקה ואיכותית עם כל התנאים להצלחה, ההכשרה תתקיים במתחם "מיי קמפוס", שממוקם באזור בני ברק-רמת החיל. גם קרוב לרכבת, גם חניה בחינם, גם שכרנו את האולם הגדול ביותר (בראשית) כדי שתגיעו כל שבוע ממש כמו לאירוע.

מכיוון שתוכנית ההכשרה היא תוכנית הפרמיום שלי, אני (איתן עזריה) מעביר 70% מההכשרה, ויחד עם הצוות הבכיר שלי שתכירו אישית כבר בתחילת ההכשרה.

ההכשרה תתקיים בכל יום שלישי החל מ-26.11.24 וצפויה להסתיים באמצע מאי 2025.

בתוכנית צפויים להיות עד 100 תלמידים עם מעטפת מנטורים צמודה כך שעל כל 6-8 תלמידים יהיה מנטור מלווה לאורך כל התהליך. 

פעם בשנה – כדי לתת לכם את הטוב ביותר, ולקבל אותנו הכי טובים עבורכם.

התוכנית מתקיימת באופן פרונטלי במתחם הלימודים מיי קמפוס, ובנוסף כל השיעורים מוקלטים ועולים לאתר ולאפליקציה האישית תוך 24 שעות.

כן 🙂 התכנים פתוחים לך בכל זמן גם לאחר התוכנית.

כן, התוכנית מועברת בלייב בזום ובליווי מנטור צמוד. כמו כן כל הערכה המקצועית תישלח אליכם מראש.

1. הגשת מועדות בלחיצה על כפתור החום עליו כתוב:  ״להגשת מועמדות״ 

2. הגעה ליום המיונים – לאחר הגשת המועמדות צוות המשרד יצור איתך קשר להרשמה ליום המיונים כדי שנוכל להכיר אותך יותר לעומק ולהבין יחד אם התוכנית מתאימה לך. עלות יום המיונים הינה 250 ₪ דמי רצינות.

3. אם עברת את יום המיונים – צוות המשרד יצור איתך קשר להרשמה סופית, בשעה טובה:)

יום המיונים הקרוב יתקיים במיי קמפוס, בתאריך 1.12.203 יום שישי בין השעות 9:00-12:00.
יום המיונים האחרון יתקיים ביום שישי בתאריך 29.12.2023.

הודעה מסודרת תישלח גם למייל האישי לפני.

האימון המנטלי מורכב מניתוח אבחון מנטלי + שישה מפגשים.

הבוגרים שלנו וגם אנחנו מאמנים כיום מספר לא מבוטל של ילדם, בין אם ספורטאים צעירים, תלמידים בהכנה מנטלית להתמודדות עם לחץ לפני מבחנים ועוד. וכל זה בדיוק על פי השיטה שעובדת בצורה מופלאה על הדור הצעיר שלנו

זאת שאלה שאנחנו נשאלים המון ולכן יוקדש בתוכנית חלק שלם בדיוק לזה. כשאיתן עזריה יפתח את כל הקלפים וחושף בפניכם שלב אחר שלב את כל הדרך מאפס מתאמנים, דרך קליניקה מלאה ועד להרצאות והשפעה על אלפי אנשים, כדי שתוכלו לזהות ולכבוש את הנישה שלכם כמאמנים מנטליים. נעצב תודעת שפע וחבילת אימון מנטלי מדויקת שהמתאמנים העתידיים שלכם ישתוקקו לרכוש מכם.

 1. אתם זוכים להיות המאמנים המנטליים של עצמכם שמובילים את עצמכם להישגים בכל סיטואציה תחרותית בחיים: בעבודה, בקריירה, מול ילדיכם, מול כסף הגשמה עצמית. ומבטיחים לעצמכם לא ליפול בתהפוכות החיים.
 2. אתם רוכשים את מיומנות-העל לליווי והובלה של אנשים להישגים בכל תחומי החיים: בעבודה, קריירה, ספורט, מערכות יחסים, ניהול, יעוץ.
 3. אתם מקבלים את כל סודות ההצלחה המוכחים של המצליחנים בספורט התחרותי – שהוכחו מדעית כמשפרי ביצועים בסביבה תחרותית – מתורגמים לתוכנית עבודה להשגת מטרות לאנשים פרטיים, מאמנים, עצמאיים, בעלי עסקים וקרייריסטים – כדי שתשיגו את המטרות שלכם בכל תחום בחיים.
 4. התוכנית שבנינו היא המעודכנת ביותר הקיימת היום בעולם מיקסום התפקוד האנושי להשגת מטרות בתנאי לחץ, ונסמכת על המחקרים הכי עדכניים בעולם ה-Human Performance והפסיכולוגיה היישומית של הביצועים להשגת מטרות בכל תחומי בחיים.
 5. מקצוע עם ביקוש הולך וגובר: מתוך 702 המקצועות, אשר ייעלמו מן העולם, מקצועות האימון יתפסו תאוצה, והאימון המנטלי יוביל כראש חץ וישנה את האופן שבו אנשים מגיעים להישגים.

אתם כבר מאמנים בפועל? מצוין! זה מרקם האנשים שאנחנו מחפשים. אנשים שעברו דבר או שניים בעולם האימון וההתפתחות האישית, אשר מחפשים את השיטה המסודרת והמאורגנת להובלת אנשים להשגת מטרות בעולם תחרותי, שמבוססת על מתודות שכבר הוכחו ונבדקו בשטח על אלפי מתאמנים.

הסיבה שבגללה מאמנים רבים מבקשים להתמחות באימון מנטלי להישגים היא שגם הם מבינים שרב חסמי ההצלחה של אנשי המאה 21 הם חסמים מנטליים.

בנוסף, עבור מאמנים רבים ואנשי מקצוע רציניים בתעשייה איתן עזריה הוא מותג בתחום המנטלי שהרוויח את זה ביושר, בעבודה מאומצת ובהצלחה מוכחת של הישגים בלתי רגילים בספורט, באישי ובעולם הארגוני. איתן פתח את הדלת להרבה מאמנים שכיום גאים להיות מאמנים מנטליים! וכעת הוא פותח את הדלת הזו גם לכם.

ואולי בכלל אתם מרגישים שעל אף שלמדתם אימון, עברתם סדנאות, ועשיתם דבר או שניים בעולם ההתפתחות האישית – עדיין ״משהו״ חסר לכם, המשהו הזה יכול להיות הביסוס המדעי, המחקר, החתירה לביצוע או השיטה המאורגנת בתהליך האימון שתהפוך כל תהליך שלכם לממוקד ומקצועי יותר, ומניסיון שלנו זה ה-GAME CHANGER עבור המאמנים.

בוגרי התוכנית
מספרים

״חיפשתי איך אני ממסד את כל הדבר הזה של לעזור לאחרים, אני  בנאדם שמחפש סדר, וכשהבנתי שיש לאיתן תוכנית סדורה ומדוייקת, גם בלימוד וגם מה לעשות באימון שלב אחר שלב, הבנתי שזה המקום הנכון עבורי! הכל היה מאד מדוייק,  ההנגשה והתהליך שאתה עובר כמאמן מול המתאמן שלך הוא מוסדר, אתה יודע מהמפגש הראשון, השני השלישי, בשאלון המקדים מה לעשות, וכל אותם חששות מול המתאמן יורדים ונעלמים, קיבלתי פה משהו שהוא מעבר!״
– ארז כהן 

״פרשתי כספורטאית צעירה בת 16 כשהייתי 5 באליפות ישראל, ואם היה לי מאמן מנטלי אז, לא הייתי פורשת ואולי גם הייתי אלופת ישראל, אז כדי שמישהו לא יחווה את מה שאני חוויתי – אני  עושה את זה בשבילם״ 
– דקלה חביביאן
פרשה כספורטאית צעירה והיום עושה את השליחות שלה כמאמנת מנטלית

״אמרתי מה עוד יש לאיתן להביא במשך חצי שנה? וזה היה מטורף! הרמה של התוכן והרמה של הערך הייתה גבוהה מאד. כל המעטפת מסביב, מבנה הקורס ברמה הטכנית, המתחם, המנטורים, כל המעטפת הייתה מדהימה. באתי לתוכנית קצת סקפטית, בחששות, חשבתי שאני באה בשביל נגה בעלת העסק וגיליתי שאני כאדם חייבת את הכלים האלה״

– נגה פינק
בעלת עסק לשיווק לחברות

lets start

שאלון התאמה לתוכנית
הכשרת מאמנים מנטליים

שלב 1: מלאו את השאלון: מלאו את השאלון המפורט המצורף כאן: אל תתקמצנו במילים, ענו על השאלון והרחיבו באופן חופשי כאילו נפגשנו לקפה פנים אל פנים. בתום מילוי השאלון תקבלו הודעה שפרטיכם נקלטו והשאלון יישלח אלינו.

שלב 2: תיאום שיחת התאמה: אנחנו נמיין את הפניות שהגיעו אלינו בקפידה. אם תימצאו מתאימים – ניצור אתכם קשר לשיחת התאמה אישית איתנו בזום.

*מספר המקומות בקורס מוגבל, מילוי שאלון התאמה אינו מבטיח קבלה לתוכנית.

מחכים ומתרגשים להכיר אתכם!

איתן
וצוות המאמנים המנטליים הבכיר.

אודות איתן עזריה

מייסד חברת "המנטאליסט" ובית הספר למאמנים מנטליים בישראל המכשירה מאמנים מנטליים מוסמכים המובילים אנשים להישגי-שיא בכל תחומי החיים בשיטת הביולוגיה של הווינרים

 איתן פיתח מודל אימון מנטלי מוכח למיקסום הביצועים האנושיים, המסייעים לאנשים הישגיים בארץ וברחבי העולם להגיע להישגים ולקטוף תארים. המודל משלב בין היסודות הפסיכולוגיים של המצליחנים בספורט התחרותי והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם בתחום ה- Human Performance Maximization (מיקסום הביצוע האנושי). 

הישגים מרכזיים כספורטאי תחרותי

גביע המדינה בכדורגל עם הפועל רמת גן (2003/4)
2 אליפויות עם מכבי חיפה (2004, 2005), אליפות הליגה הלאומית עם מכבי הרצליה (2006), גביע הטוטו כקפטן מכבי הרצליה (2007), 50+ הופעות בנבחרות ישראל הצעירות. 

הישגים מרכזיים כיועץ מנטלי

הפועל באר שבע: זכייה ב- 3 אליפויות היסטוריות, שני תוארי אלוף האלופים, גביע הטוטו
ו- 2 העפלות רצופות ל-32 הגדולות של גביע אופ"א.

עירוני קריית שמונה: זכייה ראשונה של המועדון בגביע המדינה בכדורגל, והעפלה למוקדמות הליגה האירופית.

נבחרת ישראל: מונה לתפקיד היועץ המנטאלי של נבחרת ישראל הצעירה בכדורגל לקראת טורניר מוקדמות אליפות אירופה. לוקח חלק בפרויקט המצוינות "2022" מטעם ההתאחדות לכדורגל בישראל, לטיפוח הכישרונות של דור העתיד.

כיום משמש איתן כיועץ המנטאלי של צמרת הספורטאים והארגונים בישראל הפועלים בסביבה תחרותית ונדרשים לספק תוצאות תחת לחץ. הידע והניסיון שצבר ארוזים בתונכית להכשרת מאמנים ייחודית מסוגה בעולם

אני  מאמין

נולדתם אלופים

״אני מאמין שנולדנו אלופים, במהות שלנו כבני אדם. ככה, כמו שאנחנו – ללא תלות בהישגים או בתוצאות שלנו. לא. זוהי לא תחושה שנועדה רק למדליסט על הפודיום, ליזמים שעשו אקזיט, או לתלמידים המצטיינים בבית הספר. כולנו ראויים לחיים מלאים מעצם היותנו בני אדם. ושום תוצאה, ציון או לייק – לא יוכלו לשנות את זה.

יש לזה שם: ערך עצמי ללא תנאים

וזה בדיוק מה שתקבלו ממני בתוכנית ההכשרה הזו. כלים שיבנו אתכם כבני אדם שלמים, בעלי ערך עצמי ללא תנאים, ווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. ואת המודל עבודה להעביר אנשים את אותו התהליך.

אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם. 

דילוג לתוכן