fbpx

Certified Mental Coach

התכנית להכשרת
מאמנים מנטליים

מסלול ייחודי לרכישת מקצוע
להוביל אנשים להישגי-שיא בכל תחומי החיים
ולפתח את הזהות הווינרית שלהם כבני אדם

מוכנים להפוך את האהבה הטבעית שלכם להוביל אנשים להישגים לקריירה שניה (או ראשונה) במקצוע הכי מתגמל בעולם?

גם אימון מנטלי אישי וגם רכישת מקצוע כמאמנים מנטליים מוסמכים

גם תעברו מסע מדהים לעבר מיקסום הפוטנציאל הגדול שכבר קיים בכם, וגם תרכשו מקצוע עם שיטה מעשית להוביל אחרים לתוצאות יוצאות דופן בחייהם.

תוכנית ההכשרה תיתן לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להיות מאמנים מנטליים להישגים בתוך 6 חודשים בלבד.

ללמוד מחוד-החנית של עולם הקואצ׳ינג וישירות ממוביל תחום האימון המנטלי בישראל

ללמוד בבית הספר למאמנים מנטליים של איתן עזריה, מבטיח לכם, ללמוד את מקור הקואצ'ינג - האימון המנטלי, שהחל בעולם הספורט בשנות ה-60 וכיום מיושם בכל תחומי החיים, וישירות ממוביל תחום האימון המנטלי בישראל, איתן עזריה.

פוטנציאל לעבודה מידיית בתחום מבוקש

מחישוב פשוט שעשינו, תוך 5 תהליכי אימון חדשים אתם מחזירים את ההשקעה בתוכנית. בדיוק כמו הבוגרים שלנו שהחלו לעבוד כמאמנים מנטליים בקליניקה משלהם.

והיום, יותר מתמיד - אנשים זקוקים להכוונה וליווי לעבר השגת המטרות בחייהם.

לְהוֹבִיל אֲנָשִׁים לְהֶישֵּׂגִים.

מוביל תחום האימון המנטלי בישראל, איתן עזריה – הכין עבורכם תוכנית ייחודית וראשונה מסוגה בעולם להכשרה כמאמנים מנטליים CERTIFIED MENTAL COACH

מסלול הכשרת מאמנים מנטליים, יעניק לכם את היכולת להפוך למאמנים מנטליים מעוררי השראה, המשנים את חייהם של אנשים אחרים במהירות ובהנאה ומובילים אותם למיקסום הפוטנציאל האנושי שגלום בהם, בתחום ההישגי ובחייהם האישיים.

הרציונאל

בניגוד לתהליכי קואצ’ינג ארוכים, בעולם הספורט התחרותי והתובעני אין זמן ואין אפשרות לנהל תהליכים ארוכים ומתמשכים. ספורטאים מקצוענים הפועלים תחת לחץ, נדרשים להביא את יכולותיהם לידי ביטוי תחת לחץ ולהראות תוצאות כאן ועכשיו.

לשם כך התפתחה ״תורת האצת ביצועים״, שמטרתה ליצור תהליכי הטמעת שינויים מהירים המחזיקים גם בטווח הארוך – וזו חוזקה ויתרונה של התוכנית, אשר תרכשו.

התוכנית תהפוך את האהבה הטבעית שלכם להוביל אנשים להישגים – למקצוע הכי מתגמל בעולם כמאמנים מנטליים מוסמכים, כקריירה ראשונה, או כקריירה שניה.

משיאים בספורט לשיאים בחיים

התוכנית, הינה אינטגרטיבית וחוויתית המשלבת בין פסיכולוגיית הביצועים מעולם ספורט התחרותי, וטכניקות האימון המנטלי המתקדמות ביותר בעולם בתחום ה- Human Performance Optimization שהוכחו מחקרית כמשפרי ביצועים בסביבה תחרותית. 

בכל הדרך שנעבור יחדיו, תקבלו את פסגת הליווי, כלים למיקסום הביצוע האנושי שלכם, הידע המאורגן לניהול הישגים והובלת אנשים להישגים, ואת הסופרויז’ן (ליווי) להמשך התפתחותם המקצועית לאחר סיום ההכשרה

התוכנית כוללת בתוכה מסע מקצועי, מסע זהותי, ומסע אישי פנימה.

תקבלו אימון 
מנטלי אישי

תעברו תהליך אימון מנטלי אישי למקסום הפוטנציאל הגדול שכבר קיים בכם – אתם מול עצמכם. בתהליך תגלו כיצד לזהות ולממש את הפוטנציאל הגדול שכבר קיים בתוככם מול הישג אישי שעדיין לא הגשמתם בחייכם – וכל זה, תוך 6 שבועות או פחות.  

תהפכו למאמנים מנטליים אישיים

תרכשו ביטחון עצמי בתהליך האימון המנטלי באמצעות תהליך ניהול הישגים מובנה ומסודר מ-א ועת ת׳ להובלת מתאמנים להישגים.

תלמדו את סודות המקצוע ממוביל התחום בישראל 

תלמדו איך לגרום למתאמנים בכל העולם למצוא אתכם​. ולראות בכם את המאמנים הטבעיים להוביל אותם להישגים. 

על קו הסיום, בו תהפכו למאמנים מנטליים קבוצתיים שסוחפים קבוצה בצורה שיטתית ותלמדו את כלי ההנחיה שיהפכו אתכם למאמנים אשר יודעים לסחוף קהל ולעורר בו השראה, תגלו בעצם שזוהי רק התחלה למסע מדהים, עם הצטרפותכם למשפחת המאמנים המנטליים של בוגרי בית הספר.

5

סיבות להפוך למאמנים מנטליים?

 1. אתם זוכים להיות המאמנים המנטלים של עצמכם שמובילים את עצמכם להישגים בכל סיטואציה תחרותית בחיים: בעבודה, בקריירה, מול ילדיכם, מול כסף הגשמה עצמית. ומבטיחים לעצמכם לא ליפול בתהפוכות החיים

 2. אתם רוכשים את מיומנות-העל לליווי והובלה של אנשים להישגים בכל תחומי החיים: בעבודה, קריירה, ספורט, מערכות יחסים, ניהול, יעוץ.

 3. אתם מקבלים את כל סודות ההצלחה המוכחים של המצליחנים בספורט התחרותי – שהוכחו מדעית כמשפרי ביצועים בסביבה תחרותית – מתורגמים לתוכנית עבודה להשגת מטרות לאנשים פרטיים, מאמנים, עצמאיים, בעלי עסקים וקרייריסטים – כדי שתשיגו את המטרות שלכם בכל תחום בחיים.

 4. התוכנית שבנינו היא המעודכנת ביותר הקיימת היום בעולם מיקסום התפקוד האנושי להשגת מטרות בתנאי לחץ, ונסמכת על המחקרים הכי עדכניים בעולם ה-Human Performance והפסיכולוגיה היישומית של הביצועים להשגת מטרות בכל תחומי בחיים.

 5. מקצוע עם ביקוש הולך וגובר: מתוך 702 המקצועות, אשר ייעלמו מן העולם, מקצועות האימון יתפסו תאוצה, והאימון המנטלי יוביל כראש חץ וישנה את האופן שבו אנשים מגיעים להישגים.

ואם אתם כבר מאמנים בפועל?

אתם כבר מאמנים בפועל? מצויין! זה בדיוק מרקם האנשים שאנחנו מחפשים, אנשים שעברו דבר או שניים בעולם האימון וההתפתחות האישית, אשר מחפשים את השיטה המסודרת והמאורגנת להובלת אנשים להשגת מטרות בעולם תחרותי.

ואם אתם גם מבינים שרב חסמי ההצלחה של אנשי המאה 21 הם חסמים מנטליים, זו הסיבה שבגללה מאמנים רבים מבקשים להתמחות באימון מנטלי להישגים. 

בנוסף, עבור מאמנים רבים ואנשי מקצוע רציניים בתעשייה איתן עזריה הוא מותג בתחום המנטלי שהרוויח את זה ביושר, בעבודה מאומצת ובהצלחה מוכחת של הישגים בלתי רגילים בספורט, באישי ובעולם הארגוני. איתן פתח את הדלת להרבה מאמנים שכיום גאים להיות מאמנים מנטלים! וכעת הוא פותח את הדלת הזו גם לכם.

ואולי בכלל אתם מרגישים שעל אף שלמדתם אימון, עברתם סדנאות, ועשיתם דבר או שניים בעולם ההתפתחות האישית – עדיין ״משהו״ חסר לכם, המשהו הזה יכול להיות הביסוס המדעי, המחקר, החתירה לביצוע, הארגון בתהליך האימון. התוכנית שלנו מבססת את החומרים והכלים שלה על מתודות שכבר הוכחו ונבדקו בשטח על אלפי מתאמנים.

איך תדעו שאתם מתאימים לתוכנית?

 • אם אתם מעוניינים לעבור הסבה מקצועית ולרכוש השכלה בתחום האימון והייעוץ המנטלי כקריירה שניה (או ראשונה)
 • אם אתם מצויים בשגרת חיים תחרותית ונדרשים לעמוד ביעדים שוב ושוב ולכבוש פסגות תחת לחץ.
 • אם אתם מאמנים ומטפלים, בוגרי קורס אימון, מנחי קבוצות או יועצים ארגוניים אשר מעוניינים להיפתח לתחום מקצועי נוסף.
 • אם אתם מנכ”לים, יועצים ומנהלים שברצונם להבין לעומק התמודדות עם מצבי לחץ, ולהוביל את אנשיהם להשגת מטרות.

ציר הזמן של מסלול ההכשרה

 • 130 שעות אקדמיות
  100 ש״א מפגשים פרונטליים ו-30 שעות פרקטיקום
 • 20 מפגשי אימון מנטאלי עוצמתיים: 5 ש״א כל מפגש
 • 6 חודשים של טרנספורמציה אישית
 • 30 שעות פרקטיקום
 • ממשק קורס דיגיטלי חדשני עם כל ההקלטות, המצגות והתרגילים של כל מפגש – לא תפספסו כלום.
 • הכשרה כמאמנים מנטליים
 • הכשרה להקמת קליניקה כמאמנים מנטליים
 • ליווי צמוד של צוות המאמנים המנטליים הבכיר של החברה.

התוכנית מחולקת ל-5 שלבים:

רגע זה לא הכל.

בנוסף, כדי להבטיח שאתם ממשיכים לצמוח מקצועית גם לאחר סיום ההכשרה, יצרנו עבורכם את:

סט הכלים למאמן המנטלי

ספר ה-PLAYBOOK היא תוכנית המשחק שלכם להוביל כל אדם להישגים

ה- PLAYBOOK הוא ספר האימון המנטלי שלכם – להצלחה המקצועית שלכם כמאמנים מנטליים, שתמיד נמצא שם לצידכם כדי תוכלו לשלוף בכל רגע נתון את הכלים, תרגילי העבודה להדפסה לקראת אימונים. הכל בכף ידכם. גם בממשק המאמן המנטלי בנייד שלכם.

הבית של המאמנים מנטליים

קהילת בוגרי הקורס בממשחק דיגיטלי בכף ידך.

אתם לא לבד, יצרנו עבורכם אפשרות להמשיך לקבל כלים, הכוונה בקהילת בוגרי תוכניות ההכשרה למינהם בממשחק דיגיטלי בכף ידכם. אתם תפגשו אנשים מדהימים כמוכם שיחד ישמרו עליכם במיינדסט של אלופים. 

כמה עולה תוכנית ההכשרה?
25,000
במגוון אפשרויות פריסה עד 36 תשלומים

מי אנחנו?

איתן עזריה

חלוץ תחום האימון המנטלי בישראל, סופר, מרצה בינלאומי ומייסד חברת ׳המנטליסט׳ המובילה אנשים להישגים באמצעות האימון המנטלי.

בעשור האחרון ליווה איתן כמאמן מנטלי את מספרי #1 בכל תחומי ההישג, אלופי עולם ואנשים הפועלים בסביבה תחרותית ונדרשים לספק תוצאות תחת לחץ

בספורט, כמאמנה המנטלי של מכבי חיפה, נבחרות ישראל וזוכת 3 האליפויות הפועל באר שבע (2016-2018). בעסקים, נייקי העולמית, זארה ישראל, בנקים, יחידות מובחרות בצה״ל. ובתחום האישי, ייסד את בית הספר למאמנים מנטליים שהכשירה עד היום 300 מאמנים שמובילים אנשים להישגים באמצעות שיטה ייחודית שפיתח.

מה מבדיל את תוכנית הלימודים שלנו מקורסי הכשרת מאמנים אחרים?

גם אימון מנטלי אישי וגם רכישת מקצוע כמאמנים מנטליים מוסמכים

גם תעברו מסע מדהים לעבר מיקסום הפוטנציאל הגדול שכבר קיים בכם, וגם תרכשו מקצוע עם שיטה מעשית להוביל אחרים לתוצאות יוצאות דופן בחייהם.

ללמוד מחוד-החנית של עולם הקואצ׳ינג וישירות ממוביל תחום האימון המנטלי בישראל

ללמוד בבית הספר למאמנים מנטליים של איתן עזריה, מבטיח לכם, ללמוד את מקור הקואצ'ינג - האימון המנטלי, שהחל בעולם הספורט בשנות ה-60 וכיום מיושם בכל תחומי החיים, וישירות ממוביל תחום האימון המנטלי בישראל, איתן עזריה.

פוטנציאל לעבודה מידיית בתחום מבוקש

מחישוב פשוט שעשינו, תוך 5 תהליכי אימון חדשים אתם מחזירים את ההשקעה בתוכנית. בדיוק כמו הבוגרים שלנו שהחלו לעבוד כמאמנים מנטליים בקליניקה משלהם.

והיום, יותר מתמיד - אנשים זקוקים להכוונה וליווי לעבר השגת המטרות בחייהם.

בוגרי התוכנית
מספרים

שאלון התאמה לתוכנית
הכשרת מאמנים מנטליים

שלב 1: מלאו את השאלון: מלאו את השאלון המפורט המצורף כאן: אל תתקמצנו במילים, ענו על השאלון והרחיבו באופן חופשי כאילו נפגשנו לקפה פנים אל פנים. בתום מילוי השאלון תקבלו הודעה שפרטייכם נקלטו והשאלון יישלח אלינו.

שלב 2: הזמנה ליום מיונים: אנחנו נמיין את הפניות שהגיעו אלינו בקפידה. ואם תימצאו מתאימים – ניצור אתכם קשר לזימון לשלב הבא: יום עיון – המשך תהליך הרישום יהיה כרוך בתשלום דמי הרשמה שינוכו מעלות הכוללת של התוכנית במידה והתקבלתם לתוכנית ההכשרה. אם נמצאתם כלא מתאימים – תקבלו הודעת מייל בהתאם.

*מספר המקומות בקורס מצומצם, מילוי שאלון התאמה אינו מבטיח קבלה לתוכנית.

מחכים ומתרגשים להכיר אתכם!

איתן אורי
וצוות המאמנים המנטליים הבכיר.

אודות איתן עזריה

מייסד חברת "המנטאליסט" ובית הספר למאמנים מנטליים בישראל המכשירה מאמנים מנטליים מוסמכים המובילים אנשים להישגי-שיא בכל תחומי החיים.

 איתן פיתח מודל אימון מנטלי מוכח למיקסום הביצועים האנושיים, המסייעים לאנשים הישגיים בארץ וברחבי העולם להגיע להישגים ולקטוף תארים. המודל משלב בין היסודות הפסיכולוגיים של המצליחנים בספורט התחרותי והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם בתחום ה- Human Performance Maximization (מיקסום הביצוע האנושי). 

הישגים מרכזיים כספורטאי תחרותי

גביע המדינה בכדורגל עם הפועל רמת גן (2003/4)
2 אליפויות עם מכבי חיפה (2004, 2005), אליפות הליגה הלאומית עם מכבי הרצליה (2006), גביע הטוטו כקפטן מכבי הרצליה (2007), 50+ הופעות בנבחרות ישראל הצעירות. 

הישגים מרכזיים כיועץ מנטאלי

הפועל באר שבע: זכייה ב- 3 אליפויות היסטוריות, שני תוארי אלוף האלופים, גביע הטוטו
ו- 2 העפלות רצופות ל-32 הגדולות של גביע אופ"א.

עירוני קריית שמונה: זכייה ראשונה של המועדון בגביע המדינה בכדורגל, והעפלה למוקדמות הליגה האירופית.

נבחרת ישראל: מונה לתפקיד היועץ המנטאלי של נבחרת ישראל הצעירה בכדורגל לקראת טורניר מוקדמות אליפות אירופה. לוקח חלק בפרויקט המצוינות "2022" מטעם ההתאחדות לכדורגל בישראל, לטיפוח הכישרונות של דור העתיד.

כיום משמש איתן כיועץ המנטאלי של מכבי חיפה, ועובד אישית עם ספורטאי עילית, אלופי עולם ואנשים הפועלים בסביבה תחרותית ונדרשים לספק תוצאות תחת לחץ. הידע והניסיון שצבר ארוזים בקורס דיגיטלי המוביל לשיפור הביצועים הספורטיביים.

אני  מאמין

נולדתם אלופים

״אני מאמין שנולדנו אלופים, במהות שלנו כבני אדם. ככה, כמו שאנחנו – ללא תלות בהישגים או בתוצאות שלנו. לא. זוהי לא תחושה שנועדה רק למדליסט על הפודיום, ליזמים שעשו אקזיט, או לתלמידים המצטיינים בבית הספר. כולנו ראויים לחיים מלאים מעצם היותנו בני אדם. ושום תוצאה, ציון או לייק – לא יוכלו לשנות את זה.

יש לזה שם: ערך עצמי ללא תנאים

וזה בדיוק מה שתקבלו ממני בתוכנית ההכשרה הזו. כלים שיבנו אתכם כבני אדם שלמים, בעלי ערך עצמי ללא תנאים, ווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. ואת המודל עבודה להעביר אנשים את אותו התהליך.

אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם. 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן