fbpx

פרק 186: האומץ לפחד בדרך להצלחה, עם מיכל אושמן – המנטורית הישראלית שהגיעה לפסגת פייסבוק וטיקטוק

לחצו PLAY להאזנה לפרק:

אודות הפרק: לחצו כאן לקריאה

מאחורי חזות של חיים מושלמים, תפקיד בכיר בפייסבוק, טיקטוק ורזומה מושלם בלינקדאין, התמודדה מיכל אושמן עם חרדות ופחדים שלא נתנו לה מנוח. תפקידו של אביה כחוקר מקרי מוות וכפתולוג הראשי של ישראל חשף אותה מגיל צעיר לפשע ולאלימות, ותרחישי אימה רדפו אותה לכל מקום.

ולא משנה לאיזה טיפול פסיכולוגי היא פנתה, היא נותרה ללא מענה ועם כאב גדול בלב.

אבל אז רגע לפני שהתייאשה מכל התהליכים שעברה הזדמן לה להאזין להרצאה על ספר שמעולם לא הכירה, ספר בן יותר ממאתיים שנה, העוסק בחוכמת הנפש ואשר עתיד לשנות את חייה – ספר התניא.

השיטתיות, הרגישות והכלים המעשיים שהוצעו בו כבשו את לבה ונתנו מנוח לנפשה בזירות חייה השונות כאם, כרעיה וכמנהלת בכירה בעולם הטכנולוגיה והמדיה החברתית.

היא העמיקה בתכנים וברעיונות שגילתה ועיבדה את העצות הגלומות בהם לכדי משנה סדורה ומודרנית. כך בא לעולם האומץ לפחד בדרך להצלחה, דרך חיים המציעה כלי עבודה פרקטיים שבכוחם להעניק שלוות נפש וצמיחה בחיים האישיים והמקצועיים כאחד.

את מיכל הכרתי בדרך פלא, כמו שרק היקום יודע, ובביקורה האחרון בישראל היא פינתה שעה שכולה לב גדול, נשמה וכלים מעשיים לחיים של משמעות וצמיחה, גם וגם. ועכשיו כל הטוב הזה שלכם.

אודות מיכל אושמן:
מיכל אושמן היתה המנהלת הבינלאומית של תחום התרבות הארגונית בחברת TikTok, ובמסגרת תפקידה פיתחה את אסטרטגיית התרבות והמנהיגות של החברה בשלבי צמיחתה המטאורית. קודם לכן הובילה את צוות המנהיגות הבינלאומית ופיתוח הצוותים ב-Facebook אירופה, המזרח התיכון ואמריקה הלטינית, ובמשך כשבע שנים הרצתה וייעצה להנהלת החברה ולעובדיה בכל העולם. הרצאת ה-Ted שלה הפכה לסדנה מצליחה שהשתתפו בה אלפי אנשי מקצוע, והיא מתמקדת בשאלה "איך ניתן להחליף פחד במשמעות?".
במהלך שלושים שנות קריירה בעולם הארגוני, היא ייעצה ואימנה מאות יזמים ומנהלים בחברות הייטק, פרסום ובנקאות, ובהן eBay, Danone ו-WPP. היא מחזיקה בשלושה תארים אוניברסיטאיים מישראל ומבריטניה בחשיבה פסיכודינמית ומערכתית, בסוציולוגיה ובאנתרופולוגיה. מיכל מתגוררת עם בן זוגה וארבעת ילדיהם בלונדון, בריטניה.

לעמודים המדיה של מיכל אושמן:
Michaloshman.il

Michaloshman.com

https://www.instagram.com/michaloshman.il/

https://www.facebook.com/MichalOshmanIL?mibextid=D4KYlr

להורדה: סיכומי הפרקים הסודיים
של איתן

סיכמתי לך את פרקי הפודקאסט הכי שווים שלי למסמך PDF פרקטי מסודר להורדה הכולל:

  1. תקציר הפרק לקריאה ב-60 שניות.
  2. סיכום 10 הרעיונות המרכזיים בפרק.
  3. 5 שאלות תרגול שידליקו בך ניצוץ ומוטיבציה לשפר את איכות חייך.
  4. תובנה מנצחת לשומר מסך: בכל תקציר תחכה לכם משפט מפתח מנצח לחיים – לצלם ולשלוף במהלך היום.

פשוט נרשמים כאן ואני דואג להזרים לכם את תקצירי הפרקים הסודיים אליכם למייל:

חיבוק גדול
-איתן

איתן עזריה

מועדון הביולוגיה
של הווינרים

מסלול אימון מנטלי מקיף ONLINE הכולל 4 תוכניות אימון מנטלי בשנה בנושאים הכי חמים להצלחה בחיים

התכנית להכשרת
מאמנים מנטליים

להוביל אנשים להצלחה בשיטת ׳הביולוגיה של הווינרים’
דילוג לתוכן