fbpx

יום בחייו של מאמן מנטלי (הידע שהלוואי והיה לי בתחילת הדרך)

הי זה איתן עזריה,

ומאז הרצאת החשיפה לתוכנית הכשרת מאמנים מנטליים אני מקבל יותר ויותר שאלות מאנשים ששואלים ומתעניינים

 הם רוצים לדעת יותר לגבי: 

 • מה זה אומר להיות מאמן מנטלי
 • מה מאמן מנטלי עושה בפועל
 • איך נראה יום של מאמן מנטלי

והיום, אני אכניס אתכם לתוך החיים שלי ולתוך חייהם של מאות מאמנים מנטליים בארץ בעולם ואתן לכם הצצה דרכה תבינו מה זה אומר בפועל להיות מאמן מנטלי.

האינפורמציה שתקבלו כאן היא אינפורמציה שהלוואי והייתה לי כשאני התחלתי ללמוד אימון, והיא תיתן לכם מבוא מושלם אם אתם מתעניינים בלימודי אימון מנטלי, או שואפים להפוך למאמנים מעוררי השראה שמוביל אנשים להישגים ושינוי תודעתי עמוק.  

הדבר המשמעותי ביותר שתלמדו היום זה, שלהוביל אנשים לתוצאות יוצאות דופן זה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים. 

ולבסוף אני אשתף את האמת לגבי כמה מאמנים מנטליים באמת מרוויחים בזמן שהם מגשימים את היעוד העמוק ביותר שלהם בחיים.

אז מה זה אומר להיות מאמנים מנטליים?

להיות מאמן מנטלי זה שילוב בין לייפסטייל לשליחות!
שתוצר הלוואי שלה הוא פרנסה מדהימה.

אם תחשבו על זה? לכולנו יש ניסיון חיים שדרכו אנחנו יכולים לעזור לאחרים 

גנדי פעם אמר:

״ידע שהרווחת מתוך ניסיון תמיד יהיה שימושי ומשמעותי יותר מהידע בספרים״ 

למה הציטוט הזה הוא חשוב?

כי מה שמאמן מנטלי נותן למאומנים שלו זה עזרה ממוקדת מתוך ניסיון החיים שלו. 

ובלי להכיר אתכם יש משהו שאני כבר יודע עליכם, יש לכם ניסיון חיים מדהים ועשיר לגבי איך העולם עובד בתחום מסויים בו צברתם ניסיון

ומצד שני, יש אלפי אנשים שמחפשים שיעזרו להם, בדיוק בתחום שבו ניסיון החיים שלכם עשיר. ומה שאותם אנשים הנמצאים במסע להשגת המטרות שלהם זקוקים לו יותר מכל – זה מישהו שיוכל לעזור להם. 

אנשים זקוקים להכוונה, נקודה.

למישהו שיאיר להם את הדרך עם פנס. ולא באמצעות ספר או וידאו (על אף שאלה נהדרים), מה שהם באמת רוצים זה לקבל עזרה ישירה, מרחב בטוח לצמיחה, שישפיע על החיים שלהם.

וזה מה שמאמנים מנטליים עושים! 

הם מעשירים את החיים של אחרים, עוזרים להם באופן אישי וישיר להשיג תוצאות מהירות יותר מכל שיטת טיפול אחרת.

לא מדובר פה במזל, וגם לא בתקווה אלא בשיטה שעובדת. וזאת הסיבה שהאימון המנטלי נמצא עכשיו בנסיקה.

ניסיון חיים + שיטה מוכחת  =  עסק משגשג כמאמן מנטלי להישגים

אימון מנטלי בהגדרה הוא ״התערבות פסיכולוגית המתמקדת ביצירת מיקסום ביצועים להשגת מטרות״ 

מדובר בתהליך הגשמה שכולל גם את המשחק הפנימי: זיהוי ושחרור חסמי הצלחה. וגם את המשחק החיצוני: הטמעת תהליך השינוי בשטח לעבר השגת מטרה מוחשית. 

למעשה נכון למחקר שנעשה בעולם הקואצ׳ינג בשנת 2012 עולה כי קואצינג היא תעשייה של 2 בליון דולר לשנה ואין באופק שום סימן שזה הולך להעצר האמת, נכון לאותו מחקר, 3 מתוך 4 מאמנים מצפים שההכנסה שלהם תגדל -12 חודשים הקרובים 

והנה הסיבה לכך:

ניסיון חיים 

שיטה מוכחת 

עסק משגשג כמאמן מנטלי להישגים

אימון הוא כנראה העסק היחידי בעולם שבו אתם יכולים לקחת את כל הידע והניסיון שלכם, את טעויות העבר שחוויתם, ולארוז אותם לאחת משיטות האימון הכי אפקטיביות ומוכחות בעולם – האימון המנטלי כך שתוכלו ליצור תוצאות מדהימות למתאמנים שלכם, להתחבר אליהם דרך העיניים שלהם, להרגיש מה שהם מרגישים, ולהוביל אותם על מגש של כסף לעבר השינוי ופסגת השאיפות שלהם. 

והחלק הכי טוב קורה כשהם מבחינים בשינוי שאתם עזרתם להם להשיג בחיים, ואז הם מתחילים לספר לחברים שלהם עליכם בהתלהבות.

זה פשוט תהליך מדהים לחלץ אנשים מתוך הבעיות שלהם בצורה מהירה וקלה, (לפעמים גם בלי להרגיש שאתם עושים משהו מיוחד) וזה אגב, אחד הסימנים של מאסטר באימון מנטלי. 

הסיפור של אשתי

קחו למשל את אשתי ליבנת, שעבדה עד לפני כארבע שנים כאדריכלית פנים וסטייליסטית לחברות אופנה מובילות במשק. היא אהבה את עבודתה, וגם הביאה הביתה כל חודש… סכומים. סכומים!  

אבל משהו בפנים בער לה, היא אהבה אנשים, גם כולם ידעו שהיא אישה של אנשים, ולאשתי הייתה יכולת ייחודית לעזור לנשים לא רק לשחרר את ה-5 ק״ג השומן הנותרים מגופן תוך 42 יום באמצעות שיטת ״תזונה מתקנת ״שפיתחה, אלא גם ליצור איזון מנטאלי ונפשי באמצעות תזונה טבעית.

אשתי היא מאותן הנשים שנשים הולכות אליה כשצריך לרדת במשקל בדרך טבעית ללא כדורים ספירת קלוריות או דיאטה אבל לעזור לנשים בקטע חברי כבר לא הספיק לה, היא הרגישה שהיא נועדה להשפיע בגדול.

יום אחד היא שאלה את עצמה: ״למה שלא אעשה את זה באופן מקצועי?״ בהתחלה הדבר הראשון שעלה לה לראש היה לפנות ללימודי פסיכולוגיה במכללה, אבל היא כבר פספסה את הרכבת, אבל היה שם עוד משהו. משהו בתוכה אמר לה: ״אני לא חייבת להיות פסיכולוגית כדי להוביל אנשים להצלחה – למה שלא אהפוך למאמנת מנטלית, למנטורית לתזונה בריאה?״

וככל שליב למדה יותר על אימון מנטלי כך היא הבינה יותר שהכישורים הנדרשים למאמן הם אותם הכישורים שהיא כבר השתמשה בהם בעבודה שלה כסטייליסטית ואדריכלות פנים.

אז היא הצטרפה ללימודי אימון מנטלי, והיא הופתעה לגלות שכל מה שהיא ידעה על לעזור לאנשים התעצם והכפיל את עצמו. כי סוף סוף האימון המנטלי נתן לה מודל עבודה מובנה ומסודר להוביל את עצמה ואחרים לתוצאות ועכשיו בנוסף ליכולות הטבעיות שלה, יש לה גם אסטרטגיות וכלים, והיא התחילה לפנות לעצמה פגישות ביומן בבקרים בכל שבוע ללקוחות.

היא עבדה לפי הצעדים ותוך 4 חודשים כבר הייתה לה קליניקה מלאה בנשים שהיא אוהבת בטירוף (שאותה היא הגבילה לחצי שבוע בלבד), כי זה ממלא אותה במשהו שהיא גם ככה אוהבת לעשות התוצאות שהיא ייצרה לנשים הפכו אותה תוך זמן קצר למובילה בעולם הבריאות הטבעית וזה היה הרגע שהתקשורת התחילה להתעניין ערוץ 2 צלצל ובא לצלם אותה, מגזינים, אשתי מקבלת כל שבוע הצעות להיות פרזנטורית של מוצרי בריאות יוקרתיים. 

ומאיפה הכל התחיל? 

ניסיון חיים ותשוקה לעזור לאנשים  + שיטה מוכחת =  עסק משגשג כמאמנים מנטליים להישגים

וכשמדובר באימון מנטלי, אחד הדברים הכי מגניבים שיש זה… שאתם הבוסים של עצמכם.

אתם קובעים איך לארגן את היום שלכם. אתם קובעים לעצמכם את השעות. אתם קובעים את המחיר שלכם לשעה. אתם מחליטים לכמה ימי חופשה אתם רוצים לצאת בשנה.

זה תלוי בכם.

אתם יכולים לאמן כעבודה צדדית נוספת, בשעות שלכם, כך שלא תצטרכו לסכן את העבודה הנוכחית שלכם, באופן כזה תוכל ליצור לעצמכם הכנסה נוספת, רבים מהמאמנים שאני מכיר בחרו להשאר במקום עבודתם ולהשתמש באימון מנטלי כמקור הכנסה נוסף.

כיום יש בעולם מאמנים בכל יבשת בעולם, שחיים את היעוד שלהם, מעוררים השראה ויוצרים שינוי עבור הלוקחות שלהם.

יש מאמנים שגרים על קו החוף ופוגשים את רב הלקוחות שלה בים. יש מאמנים שמשלבים את האהבה שלהם לספורט עם אימון, הם עובדים עם  אנשים בתנאי לחץ כשהם הולכים לריצה בים. מאמנים עם טלפון קווי או סקייפ יכולים לעבוד בכל מקום בעולם, כך שאם אתם עושים אימון מנטאלי בטלפון אתם יכול לעבוד מהמטבח שלכם, מהגינה, ביום שטוף שמש מבית הקפה האהוב עליכם.

זה מסוג הענפים שבהם אנחנו פשוט בוחרים איפה ואיך לקיים את הפגישות. אלה חלק מהאפשרויות שיש לכם:

 • טלפון (או סקייפ)
 • מחברת
 • עט

חלק מהמאמנים בוחרים לשכור משרד ולשלם שכירות, רבים מהם התחילו לעבוד מיידית עם טלפון בלבד ודרך האינטרנט דרך סקייפ, כי זה מקטין את ההוצאות השוטפות וזה הופך את זה אפשרי לעבוד עם קהל רחב של מתאמנים.

״ומה עם התחרות?״
״הרי שוק האימון מוצף״
״בטח יש לי מלא מתחרים לא?״

אז אתם בטח רוצים לשאול עכשיו: ״רגע איתן, אם תעשיית האימון כל כך גדולה, זה אומר שגם התחרות בענף גדולה, לא? השוק לא מוצף? בטח יש לי מלא מתחרים.״

אז התשובה היא: ״לא״

והנה הסיבה: נכון, כמות האנשים שלומדים אימון היום היא אכן הגדולה ביותר מכל תקופה בהסטוריה אבל כמות האנשים שיש להם באמת הוכחות בשטח ״קבלות״ מה שנקרא – של שינוי אמיתי  – הוא בקושי 5% מה שאומר שהתחרות שלך היא לא עם כולם, אלא רק עם 5% שמייצרים תוצאות והצלחות אמיתיות למאומנים שלהם. 

תראו.

בכל תחום כיום, אנשים צריכים עזרה:

 • ירידה במשקל.
 • תחרות ספורטיבית: מרתון, 5 ק״ג, קרוספיט. 
 • סטיילינג.
 • ריקוד.
 • עסקים.
 • שוק ההון.
 • חיסכון.
 • כדורגל, טניס, סייף.
 • הורות.
 • פיתוח דימוי עצמי לילדים

ובואו ניקח אתכם לרגע ברשותכם, היום כשאתם רוצים לשנות או לשפר תחום מסויים בחייכם, מה אתם עושים?

אתה מחפשים לקבל עזרה ממומחה שיוכל לעזור לכם לחשוב אחרת על הסיטואציה בה אתם נמצאים, לבנות תוכנית פעולה מעשית לשינוי, לשמור עליכם מחוייבים להשגת היעד.

במילים אחרות, בכל תחום כיום יש לנו את האפשרות לקבל ממאמן תוכנית פעולה לשינוי חיים וזה רעיון די חדש בעולם.

בעבר, לא היה נהוג לקבל עזרה אלא אם כן היית זקוק לעזרה פסיכולוגית, או תמיכה דתית.

ועכשיו עם אימון מנטלי, הרעיון הזה נעלם. בכלל כיום כל כך הרבה תוכניות טלויזיה שבהם אנשים מקבלים ייעוץ והכוונה מתוך נסיון חיים.

תחשבו רגע על כל תוכניות המייקאובר למינהן (*עד כמה טפשי שזה יישמע זהו שינוי גדול בתפיסה של אנשים) הרעיון הזה שמישהו יכול לבוא אלינו, לתת לנו עצות ולהראות לנו איך הכל יכול להיות אחרת, ואיך נוכל לקבל תוצאות אחרות משהשגנו עד היום.

 

ולראשונה מזה שנים.
גם הישראלים הציניים ביותר פתוחים לרעיון של קבלת ליווי של מאמן - שילווה אותם לעבר יעד נחשק שחשוב להם בחיים.

ולראשונה מזה שנים, מליוני אנשים פתוחים לרעיון הזה של קבלת עזרה וליווי של מאמן שילווה אותם לעבר יעד נחשק שחשוב להם בחיים.

הנה דוגמא שאתם בטוח מכירים: 

יש תוכנית שנקרא ״דה וויס״, או ״אקס פקטור״, מכירים נכון? זו תוכנית שבה פאנל של כוכבי מוזיקה, אגדות מוזיקליות כמו אביב גפן, שלומי שבת, מוש בן ארי, שרית חדד בישראל או פאולה עבדול, אדם לוין, כריסטינה אגילרה – עוזרים לזמרים צעירים לממש את הפוטנציאל הגדול יותר שקיים בהם 

והנה הדבר המעניין

לכוכבים האלה הייתה אפשרות לבחור ״כיצד להקרא״ בתוכניות האלה: הם יכלו להקרא: ״שופטים״, הם יכלו להקרא: ״מפיקים״, אבל איך הם בחרו לקרוא לעצמם?  ״מנטורים״, מאמנים. 

וזה מיוחד.

תחשוב על זה שמאות אלפי אנשים צופים בהם ואומרים ״הלוואי וגם לי היה מאמן שהיה עוזר לי בחיים שלי״, כמות האנשים שפתוחים לאימון אישי הוא לא נתפס.

המצב בישראל

למרות הביקוש הגבוה למאמנים, יש כיום קצת פחות מ-6,000 מאמנים פעילים בישראל (נכון לשנת 2014) זה אומר שיש פחות ממאמן 1 לכל 1,166 איש. עכשיו, אתם לא באמת תוכל ללוות 1166 איש במקביל אתם גם לא תוכל ללוות 500, 400 וגם לא 100 איש באופן אישי בחודש. 

מה שאתם באמת צריך כדי למלא קליניקה של לקוחות שלמה הוא בין 10 ל – 20 לקוחות. זה כל מה שאתם צריכים לעסק אימון רווחי. אתם לא צריך מאות, גם לא אלפים.

בין 10 ל-20 לקוחות זה כל מה שאתם צריכים לעסק רווחי מלא שיסדר אותך כל חודש. אז בפעם הבאה שאתם בארומה? ארקפה? תרימו את הראש ותסתכלו סביב, תוכלו בקלות לזהות שם לפחות 50% מהאנשים 

שעובדים קשה על תחום מסויים בחייהם, ואימון מנטלי זה בדיוק מה שיוכל לעזור להם (בין אם הם מודעים לכך או לא). רק בסניף הקרוב לביתכם תוכלו למצוא לפחות 5 אנשים שזקוקים בטירוף להובלה שלכם.

אז עכשיו כשיש לכם את התוכנית הנכונה ליצור איתם קשר, ולגרום להם כצעד טבעית להתחיל איתך תהליך – מה יוכל לעצור אותך מלעשות את זה? 

זכרו: יש יותר לקוחות משתוכל לעמוד בהם

איזה מן מאמן מנטלי אני אוכל להיות?

עכשיו השאלה הבאה שאתם רוצים לשאול את עצמכם היא: ״איזה מן מאמן אני אהיה?״

וכאן העצה שלי תהיה קצת שונה ממה שאתם בטח שומעים, הדבר הכי חשוב עבורי זה שבזמן ההכשרה שאתם עוברים איתי תקבלו ניסיון אמיתי באימון מנטלי, אתם נכנסים למסלול של חצי שנה שבו תקבלו אימונים מנטליים בתהליך מסודר להשגת יעדים על בסיס מפגשים פרונטאליים שבועיים, בהם תחוו תוך כדי ניסיון אמיתי עם חברי הקורס ומתאמן ראשון את העונג והאקסטזה בלעזור וללוות אנשים אמיתיים בזמן אמת.

::: התהליך שתעברו לזיהוי החוזקות שלכם כמאמנים :::

תראו, סטטיסטית? לכל אחד מאיתנו יש ברכה, מן אוסף חוזקות שמייחדות אותו, והופכות אותו ליוצאי דופן. אני אוהב לקרוא לברכה הזו ״מאפשר ההצלחה״. המקום הזה שבו הכישורים והיכולות שלכם גבוהים יותר מ-90% מהסביבה, וכשאתם פועלים מתוך החוזקה הזו העבודה שלכם זורמת, קלה, ומאפשרת לכם לייצר ערך למתאמנים שלכם

זהו איזור הקסם בו אתם נמצאים בהנאה מקסימלית ובו זמנית ביכולת מקסימלית.

בטח שמתם לב שיש אנשים שהם יותר טובים בארגון, אחרים טובים יותר בלהנהיג קבוצות, ספורטאים או נשים לירידה במשקל. יש אנשים שעבורם זה ״ממש קל״ לגרום לאנשים להיות פרודוקטיבים ולהפסיק לדחות דברים. אחרים טובים יותר בלבנות תוכניות פיננסיות למשפחות, יש אנשים שטובים בעבודה עם ילדים עם בעיות רגשיות, ויש אנשים שטובים בלתמוך באנשים ולהרים אותם מהמשברים שלהם לעבר יעד אישי בתחום מסויים בחייהם, אלו החוזקות שאני מדבר עליהם.

::: לא לימדו אותנו את זה :::

ולצערי החברה בה גדלנו לא לימדה אותנו כיצד לזהות את החוזקות הללו שכבר נמצאות בתוכנו כך שברגע שאתם עובדים מתוך החוזקות שלכם אתם באופן טבעי ובקלות מייצרים פתרונות וערך אדיר למתאמנים שלכם. משהו שעבורכם נראה קליל – ועבורם הוא משנה חיים.

אז לא רק שאני אראה לכם בתהליך פשוט איך למצוא את החוזקות האלה שלכם, אני גם אתן לכם שיטה מאורגנת וסט כלים מדוייק שיאפשר לכם ליצור גישה לחוזקות האלה בכל רגע נתון מול המתאמנים שלכם.

כך שתרגישו בטוחים בעצמך כשאתם עוזרים לאנשים.

כמאמנים מנטליים אתה תהיו מוסמכים לאמן כל אדם  בכל תחום בחייו, והחלק הכי טוב הוא שלאנשים יש כל כך הרבה איזורים בחיים בהם הם נזקקים לעזרה שלך, והם יהיו נרגשים ונפעמים שאתם תהיו אלה שתוכלו לעזור להם בתחום שנדרש שינוי בחייהם

״אני מאמן מנטלי להישגים!״
״אני מאמנת מנטלית להישגים!״

אז כשאנשים ישאלו אותך איזה סוג מאמן אתה, אתה תוכל לומר:

״אני מאמן מנטאלי להישגים!״

״אני מאמנת מנטאלית להישגים!״

ותהיה בתוככם הידיעה שבדיוק כמו שליוויתי ספורטאי-עילית, מנהלים, נערים בסיכון, אפילו אסירים ומועדוני כדורגל להצלחה – כך גם אתם תוכלו לעזור לאנשים להתגבר על מכשולים ולהשיג תוצאות בכל תחום בחייהם.

אם תרצו, תוכלו לבחור כמעט כל תחום התמחות כמאמנים מנטאלים, תוכלו להיות:

 • מאמנים מנטליים לסוחרים בבורסה
 • מאמנים מנטליים לבניית הרגלים כלכליים
 • מאמנים מנטליים לשילוב בין זוגיות ועבודה
 • מאמנים מנטליים למנהלים בארגונים
 • מאמנים מנטליים לכושר ותזונה
 • מאמנים מנטליים לתקשורת אפקטיבית
 • מאמנים מנטליים לבניית קריירה
 • מאמנים מנטליים לליווי יזמים להצלחה
 • מאמנים מנטליים לבניית דימוי עצמי לילדים ובני נוער עם קשיים רגשיים או חברתיים
 • מאמנים מנטליים להורים של ילדים שמתקשים לגדל ילדים עם ביטחון עצמי
 • מאמנים מנטליים לספורטאים צעירים או ספורטאי עילית

עכשיו כל אחד מאלה הם תחומים מדהימים להתמקד בהם, אבל אין לחץ כרגע, אתם לא חייבים לבחור עכשיו, או אפילו בשנה הקרובה, קחו את הזמן, אם אתם נמשך לאחת הקטגוריות האלה – מעולה.

::: שורה תחתונה :::

אתם מאמנים מנטליים להישגים, שהוסמך ואומנו על ידי בית הספר למאמנים מנטליים של איתן עזריה.

אוקי, אם הגעתם לכאן אתה באמת אלופים אמיתיים, ואני רוצה להודות לך מקרב לב שקראתם עד הסוף, אני מקווה שהוא עזר לכם להיפתח ולקבל רעיונות חדשים לגבי הייעוד שלכם בחיים כמאמנים מנטליים ולראות איך תוכלו להיות מתוגמלים כלכלית בזמן שאתה מקימים את השליחות שלכם בעולם.

אנחנו בעידן שבו ההזדמנות להיות מאמן מעולם לא הייתה גדולה כל כך. אז למה שתיתנו לספק לעמוד בינך לבין הגורל שמגיע לכם? אנחנו חיים בעידן יוצא דופן בו אתם חופשיים לעשות את הבחירות שחשובות לכם. 

לכן אם אתם רוצה לחיות כל יום שלך מתוך הייעוד שלכם, לראות במו עיניכם איך חיים של אנשים משתנים דרככם ולעשות את זה באופן מתגמל כלכלית באופן קבוע – למה שתמנע מעצמך לעשות את זה?

זכרו שבפעם הבאה שתהיו בקפה הקרוב לביתכם,  או בסופר השכונתי, הביטו סביבך, ומה שאתה תבינו, זה שלפחות 50% מהאנשים האלה עובדים קשה מאד על איזור מסויים בחייהם שבו הם יוכלו להשתמש בעזרה שלכם, מקום שבו הם יצטרכו אתכם, ורק אתם תוכל להבין אותם, את הסיטואציה הספציפית בהם הם נמצאים,  את המטרות האישיות שלהם. 

אנשים בלחץ של המדינה שלנו צריכים מאמן לצידם,  וזה לא משנה כמה מוצלחים הם נראים, יש משהו שהם רוצים, והם צריכים עזרה להשיג  אותו. אני מאמן אנשים בדיוק כמוך לעשות את העבודה המדהימה הזו, ליצור טרנספורמציה/שינוי בחיים של אנשים ולהיות מוצלח בזה. אז אם עוד עולות לך שאלות, דאגות שעדיין מציקות לך, אני רוצה לדעת מזה.

בוא נדבר על זה ונבין יחד מה יהיה הכי נכון עבורך.

הרשמו לשידור החשיפה הקרוב שאני מקיים לקראת מסלול הכשרת מאמנים מנטליים הקרוב. 

 יהיה לי העונג לראות אותך יוצא איתי למסע של פעם בחיים.

תודה שבאתם. 

היה לי העונג  להראות לך מה אפשרי עבורכם.

לחצו על הכפתור האדום להצטרפות >>>

– איתן 

האימון המנטלי: חוד החנית של מקצועות האימון להישגים

כבעלים של חברת המנטליסט המובילה אנשים להישגים באמצעות האימון המנטלי וכמייסד בית הספר למאמנים מנטליים זכיתי לראות במו עייני איך הביקוש לקבל יעוץ מנטלי הולך וגובר, והסיבה היא די ברורה, היום יותר מתמיד אנשים נדרשים:

 • להשיג מטרות בתנאי לחץ ואי ודאות בלתי רגילים
 • לפתח חוסן מנטלי ומסוגלות עצמית 
 • להתמודד עם מציאות משתנה בהצלחה
 • להיות במקסימום ביצועים בכל מגרש בחייהם: בספורט, בעבודה, עם המשפחה, כמאמנים, יוצעים, אנשי מכירות – וכל מגרש שנדרשים בו להישגים גבוהים ומתמשים.

ובגלל שאימון מנטלי הוא חוד החנית ומקור המחקר להשגת מטרות בתנאי לחץ, נחשו את מי האנושות תצטרך יותר מכל? מאמנים מנטליים שיעזרו לאנשים להמשיך להשיג את המטרות שלהם בחיים בעיקר לנוכח הלחץ והמתח האינסופי. 

וכשאנחנו תוהים איך להכין את עצמנו לעתיד, הדבר הראשון הוא לענות בין 2 שאלות:

 1. מה העולם צריך?
 2. מה אני אוהב ורוצה לעשות?

על שאלה מספר 1 ענינו: העולם צריך אנשים שיובילו אותם להישגים – מאמנים מנטליים.

אם התשובה לשאלה מספר 2 היא שאתם אוהבים להוביל אנשים להישגים, אתם מתמלאים אדרנלין כשמישהו מצליח בזכותכם, ושקלתם להפוך את התחביב שלכם להוביל אנשים להצלחה למקצוע?

מדהים! את הצעד הראשון והחשוב עשיתם.

אני רוצה לפתוח לכם את הדלת לשידור מיוחד שבו אחשוף אתכם למקור של המקור בעולם האימון להישגים, למקצוע המבוקש ביותר בתעשיית האימון – מאמן מנטלי להישגים! ואיך להפוך את האהבה הטבעית שלכם להוביל אנשים להישגים – לקריירה שניה (או ראשונה) במקצוע הכי מתגמל בעולם כמאמנים מנטליים מוסמכים.

לחצו כאן לשריין מקום בשידור:

כבעלים של חברת המנטליסט המובילה אנשים להישגים באמצעות האימון המנטלי וכמייסד בית הספר למאמנים מנטליים זכיתי לראות במו עייני איך הביקוש לקבל יעוץ מנטלי הולך וגובר, והסיבה היא די ברורה, היום יותר מתמיד אנשים נדרשים:

 • להשיג מטרות בתנאי לחץ ואי ודאות בלתי רגילים
 • לפתח חוסן מנטלי ומסוגלות עצמית 
 • להתמודד עם מציאות משתנה בהצלחה
 • להיות במקסימום ביצועים בכל מגרש בחייהם: בספורט, בעבודה, עם המשפחה, כמאמנים, יוצעים, אנשי מכירות – וכל מגרש שנדרשים בו להישגים גבוהים ומתמשים.

ובגלל שאימון מנטלי הוא חוד החנית ומקור המחקר להשגת מטרות בתנאי לחץ, נחשו את מי האנושות תצטרך יותר מכל? מאמנים מנטליים שיעזרו לאנשים להמשיך להשיג את המטרות שלהם בחיים בעיקר לנוכח הלחץ והמתח האינסופי. 

וכשאנחנו תוהים איך להכין את עצמנו לעתיד, הדבר הראשון הוא לענות בין 2 שאלות:

 1. מה העולם צריך?
 2. מה אני אוהב ורוצה לעשות?

על שאלה מספר 1 ענינו: העולם צריך אנשים שיובילו אותם להישגים – מאמנים מנטליים.

אם התשובה לשאלה מספר 2 היא שאתם אוהבים להוביל אנשים להישגים, אתם מתמלאים אדרנלין כשמישהו מצליח בזכותכם, ושקלתם להפוך את התחביב שלכם להוביל אנשים להצלחה למקצוע?

מדהים! את הצעד הראשון והחשוב עשיתם.

אני רוצה לפתוח לכם את הדלת לשידור מיוחד שבו אחשוף אתכם למקור של המקור בעולם האימון להישגים, למקצוע המבוקש ביותר בתעשיית האימון – מאמן מנטלי להישגים! ואיך להפוך את האהבה הטבעית שלכם להוביל אנשים להישגים – לקריירה שניה (או ראשונה) במקצוע הכי מתגמל בעולם כמאמנים מנטליים מוסמכים.

לחצו כאן לשריין מקום בשידור:

זה לא סוד שהאימון המנטאלי שינה את הדרך שבה אנשים משיגים מטרות

וזה גם לא מפתיע.

אם נביט סביבנו נראה ספורטאי-עילית, כוכבי NBA, מנכ״לים, יזמים, נשיאים וראשי מדינות, מצליחנים בתחומם, מאמנים מובילים, ואנשים הישגיים שנדרשים לספק תוצאות שוב ושוב – כולם משתמשים באימון המנטאלי כשאין ברירה – אלא לנצח משימה.

אז מהו אימון מנטלי?

אימון מנטלי הוא תהליך פיתוח מאגר המשאבים הפנימיים של האדם, המאפשר לו, למרות הלחצים, האתגרים וקשיי היום-יום, לייצר בעקביות רמות ביצוע גבוהות לשם השגת מטרותיו. 

בפשטות. 

אדם חזק מנטלית הוא זה שמצליח, באופן עקבי ומתמשך להסתגל ולהתגבר בהצלחה על מצבי דחק ומשבר ולהביא את עצמו בכל יום נתון לרמת הלחץ האופטימלית המושלמת עבורו שתמקסם את הביצועים שלו להשגת מטרותיו. איזון מושלם, לא בלחץ מדי ובחרדה מצד אחד ולא ברפיון או שאננות מצד שני. מצב זה נקרא "פיק פרפורמנס" – מרחב ביצועי-שיא של אדם.

בעשור האחרון אנחנו מוצאים יותר ויותר אנשים רציניים מאד כמו זוכה פרס נובל דניאל כהנמן שרואים בספורט כזירה לבדוק התנהגות אנושית תחת לחץ: כמו טייסים, פסנתרנים, תלמיד בית ספר, שצריכים להוכיח את עצמם.

אימון מנטלי מאפשר לכם להוביל את עצמכם (ואחרים) להישגים

אם אתם חושבים לשנות קריירה או לבנות תשתית לקריירה שניה כמאמנים, ורוצים לוודא שאתם לומדים מהמקור שממנו התחיל עולם האימון האישי (האימון המנטלי בספורט) – מדהים! אני שמח להזמין אתכם לשידור חי שבו אראה לכם איך אנשים הפכו את האהבה הטבעית שלהם לעזור לאנשים להצליח – לקריירה שניה (או ראשונה) במקצוע הכי מתגמל בעולם כמאמנים מנטליים מוסמכים

הצטפרו אלי בלחיצה על הכפתור האדום לשידור מיוחד שבו אחשוף אתכם איך להפוך את האהבה שלהם להוביל אנשים להישגים, לקריירה שניה (או ראשונה) במקצוע הכי מתגמל בעולם כמאמנים מנטליים מוסמכים.

לחצו על הלינק והרשמו לשידור המיוחד איתי:

אהבתם? שתפו!

איתן עזריה
אימון מנטאלי

מועדון הביולוגיה
של הווינרים

מסלול אימון מנטלי מקיף ONLINE הכולל 4 תוכניות אימון מנטלי בשנה בנושאים הכי חמים להצלחה בחיים

התכנית להכשרת
מאמנים מנטליים

להוביל אנשים להצלחה בשיטת ׳הביולוגיה של הווינרים’
דילוג לתוכן