fbpx

איך הקים אלדד מזרחי קליניקת אימון מנטלי לתפארת [ורווחית מהיום ה-1]

אם בוער בכם לשנות את חייהם של אנשים… להיות מאמנים מנטליים זה המקצוע המדוייק עבורכם. 

והנה הסיבה…

כמאמנים מנטליים, אתם לא מנחשים איך ליצור שינוי בחיים של אנשים. כמאמנים מנטליים, אתם מגיעים לכל תהליך עם פרוטוקול הטמעת תהליך שינוי מסודר:

(1) החל מהאבחון המנטלי ויצירת פרופיל מתאמן מנטלי אישי.

(2) דרך זיהוי ושחרור המחסומים המנטליים.

(3) ועד לכלים מעשיים להטמעת השינוי ברגע האמת עד להשגת היעד.

השיטה מאפשרת למאתמנים שלכם להשיג יעדים שמעולם לא הגשימו בחייהם: החל מהפשוטים ביותר כמו להביע את דעתם בציבור בלי לחשוש מדחיה, דרך שיפור מערכות היחסים שלהם ועד להפגנת ביצוע מקסימלי בתחרות על מדליה אולימפית.

וכל פסגה שהמתאמן שלכם כובש? רק מבעירה בו את התשוקה לרצות ולהמשיך לקבל מכם ליווי מנטלי, שוב ושוב. וכל הסיפור הזה מתורגם כצעד טבעי להכנסה מאד יפה בזמן שאתם משנים את חייהם של אנשים.

וזו גם הסיבה שהבוגרים שלי מאוהבים בשיטת האימון הזו, כי אנחנו מובילים אנשים להישגים בצורה מאורגנת שבה אין סיכוי להתבלבל, או לנחש ״מה עובד״ – הכל מסודר בפרוטוקול אימון מנטלי אשר מאוגד בספר נהלים מדוייק שנקרא: The Playbook

הנה הסיפור של אלדד מזרחי

אלדד מזרחי, בעלים של משרד חקירות, איש רציני משכמו ומעלה. שגילה בשלב מסויים בחייו שהוא טוב במוטיבציה, אבל חסר את הכלים המקצועיים לנהל תהליך שינוי מדוייק. (ולא רק להסתמך על האינטואיציה והכריזמה הטבעית שלו)

כשדיברנו זיהיתי שאלדד יש חשש, הוא לא ידע כמה מהר התוכנית תתחיל להשתלם לו כלכלית. דהיינו: מאיפה ומתי יבוא הכסף.

עבורי, בתור הבעלים ומייסד התוכנית, ברור לי שהתוכנית מחזירה את ההשקעה בה פי כמה וכמה למצטיינים שהולכים לפי השיטה. אבל כסף הוא רק תוצר לוואי של להיות מאסטר בלהוביל אנשים לטרנספורמציה.

וכך אמרתי לאלדד: ״תראה, אנשים כיום זקוקים יותר מתמיד לאימון מנטלי – אבל לפני הכסף, תהיה מאסטר בתהליך ובשיטה״

אלדד העריך את הכנות ונכנס לתוכנית ההכשרה.

הוא התחיל את המסלול, הלך בדיוק לפי הצעדים וכבר לקראת סיום הפרקטיקום הוא התחיל לקבל בקשות לאימון מכדורגלנים שראו את תוצאות שהכדורגלן שעבד איתו השיג. ומיד עם סיום ההכשרה החל אלדד לאמן בתשלום (ואפילו צילם לי בהתרגשות את הכסף הראשון שלו)

אגב, אפרופו כסף.

אני מגדיר כסף שקיבלנו בעבור אימון מנטלי כ״כסף טוב״ כלומר, כסף שהוא תוצר לוואי של הטוב שעשינו לאחרים.

אלדד התחיל עם מתאמן אחד, שנחל הצלחה ושיפור ביצועים אמיתי. ומשם לעוד 5 מתאמנים בחודש, ומשם כדור השלג החל לעבוד עבורו, אלדד יצר ערוץ הכנסה והגשמה עצמית בתהליכי אימון לכדורגלנים צעירים ובוגרים כאחד.

אבל זה לא נגמר שם. כי השמועה החלה להתפזר.

מסתבר שהעבודה המעולה של אלדד כמאמן מנטלי הגיע לאוזנם של ראשי ההתאחדות לכדורגל בישראל שהזמינה אותו להמנות על סגל המאמנים המנטליים של מחלקת פיתוח הכדורגלנים הצעירים בישראל.

אלדד ליווה את האקדמיה לכדורגל נשים, את נבחרת הנשים של ישראל ובנה לכדורגלניות הישראליות תהליך מרגש של פיתוח זהות מנצחת בעולם תחרותי ועבד עם שחקני נבחרות ישראל השונות (ואפילו עם שחקן בוגרים בכיר)

אז אם תהיתם האם להיות מאמנים מנטליים יכול להצמיח אתכם אישית וכלכלית?

התשובה המהירה ביותר שלי תהיה – כן!

צפו בסיפור המלא של אלדד בוידאו למעלה.

– איתן

נ.ב – מה הצעד הטבעי הבא אתם שואלים?

אם אתם רוצים להפסיק לנחש איך להוביל אנשים לשינויים משמעותיים בחייהם, ולבנות תהליכי הטמעת שינוי מסודרים, יציבים ובתשלום. אז שידור החשיפה לתוכנית הכשרת מאמנים המנטליים הקרובה שלי – היא התשובה.

הנה הפרטים החשובים לקראת מפגש החשיפה:

  1. אירוע החשיפה לקורס הכשרת מאמנים מנטליים יתקיים ביום חמישי: 1.4.2021 בשעה 21:00
  2. הנה הלינק האישי להתחברות (לינק נוסף ישלח אליך ביום ראשון כשעה לפני השידור): https://bit.ly/3lHnOIv
  3. מומלץ להגיע לשידור בשעה 20:50 כדי להבטיח לעצמכם מקום.

בשידור נדבר על:

  1. איך כיצד ניתן להפוך את הכישרון הטבעי שלכם להוביל אנשים להישגים – לקריירה שניה (או ראשונה) במקצוע הכי מתגמל בעולם כמאמנים מנטליים מוסמכים
  2. חשיפה של הגרסה החדשה של תוכנית הכשרת המאמנים המנטליים המשודרגת שלי: הרציונל, מבנה הקורס, ימים, שעות, כלים ועם מה אתם יוצאים מהתוכנית לעולם הגדול.
  3. זמן לשאלות האישיות שלכם

נתראה שם.

ולחיי כל הטוב שעוד לפנינו.

– איתן

זה לא סוד שהאימון המנטאלי שינה את הדרך שבה אנשים משיגים מטרות

וזה גם לא מפתיע.

אם נביט סביבנו נראה ספורטאי-עילית, כוכבי NBA, מנכ״לים, יזמים, נשיאים וראשי מדינות, מצליחנים בתחומם, מאמנים מובילים, ואנשים הישגיים שנדרשים לספק תוצאות שוב ושוב – כולם משתמשים באימון המנטאלי כשאין ברירה – אלא לנצח משימה.

אז מהו אימון מנטלי?

אימון מנטלי הוא תהליך פיתוח מאגר המשאבים הפנימיים של האדם, המאפשר לו, למרות הלחצים, האתגרים וקשיי היום-יום, לייצר בעקביות רמות ביצוע גבוהות לשם השגת מטרותיו. 

בפשטות. 

אדם חזק מנטלית הוא זה שמצליח, באופן עקבי ומתמשך להסתגל ולהתגבר בהצלחה על מצבי דחק ומשבר ולהביא את עצמו בכל יום נתון לרמת הלחץ האופטימלית המושלמת עבורו שתמקסם את הביצועים שלו להשגת מטרותיו. איזון מושלם, לא בלחץ מדי ובחרדה מצד אחד ולא ברפיון או שאננות מצד שני. מצב זה נקרא "פיק פרפורמנס" – מרחב ביצועי-שיא של אדם.

בעשור האחרון אנחנו מוצאים יותר ויותר אנשים רציניים מאד כמו זוכה פרס נובל דניאל כהנמן שרואים בספורט כזירה לבדוק התנהגות אנושית תחת לחץ: כמו טייסים, פסנתרנים, תלמיד בית ספר, שצריכים להוכיח את עצמם.

אימון מנטלי מאפשר לכם להוביל את עצמכם (ואחרים) להישגים

אם אתם חושבים לשנות קריירה או לבנות תשתית לקריירה שניה כמאמנים, ורוצים לוודא שאתם לומדים מהמקור שממנו התחיל עולם האימון האישי (האימון המנטלי בספורט) – מדהים! אני שמח להזמין אתכם לשידור חי שבו אראה לכם איך אנשים הפכו את האהבה הטבעית שלהם לעזור לאנשים להצליח – לקריירה שניה (או ראשונה) במקצוע הכי מתגמל בעולם כמאמנים מנטליים מוסמכים

הצטפרו אלי בלחיצה על הכפתור האדום לשידור מיוחד שבו אחשוף אתכם איך להפוך את האהבה שלהם להוביל אנשים להישגים, לקריירה שניה (או ראשונה) במקצוע הכי מתגמל בעולם כמאמנים מנטליים מוסמכים.

לחצו על הלינק והרשמו לשידור המיוחד איתי:

אהבתם? שתפו!

איתן עזריה
אימון מנטאלי

מועדון הביולוגיה
של הווינרים

מסלול אימון מנטלי מקיף ONLINE הכולל 4 תוכניות אימון מנטלי בשנה בנושאים הכי חמים להצלחה בחיים

התכנית להכשרת
מאמנים מנטליים

להוביל אנשים להצלחה בשיטת ׳הביולוגיה של הווינרים’