fbpx

סמינר הכנה מנטאלית למתחרי קרוספיט:

להגיע מוכנים מנטאלית
אל ה- RFA (ולכל תחרות)

ה-RFA הגיע.

התאמנתם כמו מכונות, הקדשתם זמן רב ומשאבים יקרים כדי להכין את גופכם למשימה הקשוחה. 

אבל אז. ברגע האמת. שוב פעם זה קרה: רגליים כבדות, פה יבש, כאבי בטן, דפיקות לב מהירות. ומעל כולם, הפחד לפשל מול כולם כשכל העיניים עליכם.

מכירים את זה?

השאלה היא לא ״כמה טובים אנחנו באימונים בבוקס״, אלא ״האם אנחנו יודעים להציג את אותה היכולת ברגע-האמת בתחרות?״

לשם כך יצרנו עבורכם את סמינר: 

להגיע מוכנים מנטלית אל ה- RFA,
(ולכל תחרות).

הסמינר יראה לכם כיצד להנות מספורט תחרותי ולהציג ביצועים גבוהים בזמן אמת בתחרות, בלי המתח הנפשי, החרדה והלחץ שעולים דווקא כשנדרש מכם לספק תוצאות.

מנחה הסמינר הוא חברי היקר איתן עזריה; מאמנה המנטאלי של אלופת המדינה בכדורגל זו שנה שלישית ברציפות הפועל באר שבע. סופר, מרצה ויועץ מנטאלי בינלאומי לחברות וארגונים כמו נייקי העולמית וחברות ממשלתיות. ראש חוג האימון המנטלי בביה"ס למנהלים באוניברסיטה הפתוחה. כדורגלן עבר במכבי חיפה ובנבחרת ישראל הצעירה. *וכן, הוא מתאמן קרוספיט בעצמו מזה 4 שנים.

גישת ״האדם השלם״ אותה פיתח איתן תראה לכם כיצד להנות ולהציג ביצוע מקסימלי בזמן אמת בתחרות, למרות המתח הנפשי (Stress), החרדה והלחץ שעולים דווקא כשנדרש מכם לספק תוצאות. 

הסמינר המנטאלי כולל בדיוק את אותם הכלים, על פי אותה שיטה בה איתן עובד על ספורטאי העילית אותם הוא מלווה ביום יום.

הסמינר עוצב במטרה לתת כלים פרקטים שיביאו אתכם מוכנים לרגע האמת!

על מה נדבר בסמינר:

 • פחות ממקום 1# = כישלון
  איך עומדים בלחץ ובציפיות לספק תוצאות.
 • מתחרים כדי לנצח, או כדי ׳לא להפסיד׳?
  מהי הגישה המנצחת לשבירת שיאים אישיים.
 • מגדיל תוצאות – מגדיל חרדות
  איך שומרים על יציבות אחרי הצלחה.
 • מי אנחנו בלי התוצאות שלנו?
  איך לא מאבדים את הזהות שלנו כשלוח התוצאות נגדנו.
 • ניצחון אמיתי
  כיצד להגדיר חוקים בהם תבטיחו לעצמכם לנצח. תמיד.
 • הכנה מנטאלית ב-90 שניות
  איך להעלות את הביטחון העצמי שלכם תוך 90 שניות לפני רגע האמת בתחרות

להצטרפות לסמינר הכנה מנטלית ל-RFA

"התשוקה, האנרגיה וההתלהבות של איתן פשוט מידבקת וסוחפת אותך בכל מה שהוא עושה

-טוני ביגנל
סגן נשיא NIKE העולמית לחדשנות

״החוסן המנטאלי שאפיין את איתן ככדורגלן מוגש לכם כתוכנית אימון מעשית להצלחה במגרש הכדורגל והחיים.״

-אברם גרנט
מאמן צ׳לסי ונבחרת ישראל בכדורגל לשעבר

״איתן פיתח את השיטות הטובות ביותר לממש את הפוטנציאל שלכם בכדורגל המודרני, טכניקות מוכחות שיתנו לכם יתרון תחרותי בזמן אמת במשחק ובקריירה״

-ברק בכר
מאמן הפועל באר שבע
אלופת המדינה שנה שלישית ברציפות

״ בניגוד לפסיכולוגים שלא שיחקו כדורגל מקצועני, לא שיחקו באירופה, לא לקחו אליפויות וגביעים ולא חוו לחץ – איתן כן! וקל להתחבר לאדם שעבר דברים כאלה. איתן עשה אצלי שינוי גדול וסייע לי מנטלית ב-3 עונות האליפות עם הפועל באר שבע״

-מאור מליקסון
קפטן הפועל באר שבע

״הייתה לי בעיה מנטלית. ואיתן לקח אותי כ'פרוייקט' והביא משהו חדש – השיטות שלו עזרו לי להתעלם מרעשי רקע, להתאושש ממשברים וטעויות ולעשות עונת אליפות כשבו זמנית אני נהנה מהדרך כשבסופה חתמתי בליגה הראשונה בבלגיה על חוזה של מליון יורו״

-אופיר דוידזאדה
מכבי תל אביב

"הצד המנטאלי הוא קריטי להצלחה בכדורגל המודרני והתובעני, ולאורך זמן הוא זה שעושה ההבדל בין ניצחון להפסד. איתן נותן לנו כלים להצלחה, ופתח לנו את העיניים לדברים שלא תמיד קל לראות במירוץ התובעני לתוצאות.״

– בר שהר
חלוץ הפועל באר שבע ונבחרת ישראל

להצטרפות לסמינר הכנה מנטלית ל-RFA

מנחה הסמינר: איתן עזריה

מייסד חברת ״המנטאליסט״ המובילה אנשים להישגים ותוצאות באמצעות האימון המנטאלי

איתן עזריה, מייסד חברת ״המנטאליסט״ המובילה אנשים להישגים ותוצאות באמצעות האימון המנטאלי; סופר; מרצה ויועץ מנטאלי בינלאומי לחברות וארגונים כמו נייקי וחברות ממשלתיות; מאמנה המנטאלי של אלופת המדינה בכדורגל שנה שלישית ברציפות – הפועל באר שבע; ראש חוג האימון המנטלי בביה"ס למנהלים באוניברסיטה הפתוחה; כדורגלן עבר במכבי חיפה ובנבחרת ישראל הצעירה. 

הישגים כספורטאי תחרותי: 
גביע המדינה בכדורגל עם הפועל רמת גן (2003/4) 2 אליפויות עם מכבי חיפהה (2004, 2005) אליפות הליגה הלאומית מכבי הרצליה (2006)  גביע הטוטו עם מכבי הרצליה (2007) כקפטן 50+ הופעות בנבחרות ישראל הצעירות  

הישגים כיועץ מנטאלי: 
אליפות היסטורית עם הפועל ב״ש 2015/16 והעפלה ל-32 הגדולות באירופה, זכייהה בגביע המדינה עם עירוני ק״ש 2013/2014, והעפלה למוקדמות אליפות אירופה 2014/15

כמאמן מנטאלי איתן עובד אישית עם ספורטאי עילית, אלופי עולם ומספרי 1# בכל תחום הפועלים בסביבה תחרותית אשר נדרשים לספק תוצאות תחת לחץ. 

בשנים האחרונות איתן מקדיש את מרצו לאימון מנהלים, ארגונים אנשי צבא וספורטאי-עילית הנדרשים לספק תוצאות תחת לחץ. 

כראש חוג האימון המנטאלי בבית הספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה מכשיר איתן מעל 100 מאמנים  מנטאלים בכל שנה בשיטה אותה פיתח להישגים מהירים תוך בניית ערך עצמי ללא תנאים 

נגן וידאו

מה אומר
סגן נשיא NIKE העולמית

הנה מה שסגן נשיא NIKE העולמית לחדשנות, טוני ביגנל, מספר על תהליך הליווי המנטאלי של איתן עזריה עם 100 מנהלי הדירקטוריון הבכיר שהתקיים בקיץ האחרון במטה המרכזי של Nike בפורטלנד, ארה״ב.

יזם הסמינר: נמרוד קבלה

מאמן לאורח חיים בריא, מאמן קרוספיט ומנחה לתזונת פליאו

נמרוד קבלה 38 נשוי + 2. מאמן ומנטור לאורח חיים בריא. מאמן קרוספיט וותיק ומנחה לתזונת פליאו. כדורסלן ולוחם באמנויות לחימה לשעבר.

פילוסופיות החיים:
הישגים אמיתיים נרכשים בהרבה מאמץ!  | נאה דורש נאה מקיים! | ואהבת לרעך כמוך!

ביום יום נמרוד מוביל אנשים לאורח חיים בריא דרך אימון ותזונה פונקציונאליים, כאלו שתורמים לנו לאורח חיים תקין, בריא ומשגשג.

בתקופה האחרונה המיקוד בעבודתו עובר במבט על אל מה שקורה אחרי האימון והתזונה, ישנם גורמים נוספים שעליהם חייב לעבוד ולטפל: סטרס מחלת המאה ה 21, איך הוא נבנה? מה התחלואים שעולים מסטרס? איך נפרדים ממנו?

נמרוד מאמין באימון (כושר) כדרך להשגת מטרות בחיים, הוא עושה את זה בעיקר באמצעות חיבור של גוף ונפש יחד עם העבודה הפיזית שאנחנו מבצעים.

להצטרפות לסמינר הכנה מנטלית ל-RFA