אריק זאבי: על התמודדות עם הצלחות וכשלונות ואיך לפתח חוסן מנטלי בקרבות היום יום

אריק זאבי חושף כלים מעשיים ועצות להתמודדות עם הצלחות וכשלונות, מדבר בגילוי לב על הגבול הדק שבין הצלחה לכישלון, על הקרב האחרון בחייו המקצועיים – שנגמר אחרי ארבעים ושלוש שניות בלבד. ואיך לפתח חוסן מנטלי בחיינו בדרך להישגים האישיים שלנו.

אריק זאבי: על התמודדות עם הצלחות וכשלונות ואיך לפתח חוסן מנטלי בקרבות היום יום
להאזנה לחצו PLAY כאן למטה:

לחצו כאן להורדת הפרק לקובץ Mp3

״בספורט התחרותי אנחנו רואים תמיד את השורה התחתונה – ניצחון או הפסד.
אבל השורה התחתונה לא תמיד מספרת את כל הסיפור.״
-אריק זאבי

אריק זאבי עשה את הדרך ממזרן הג'ודו בפרדס-כץ והפך לאחד הספורטאים האולימפיים המעוטרים שידעה מדינת ישראל, ועל אף ההישגים הרבים לאורך הקריירה, בינהם: מדליה אולימפית, 4 פעמים אלוף אירופה וסגן אלוף העולם  – זאבי חושף בגילוי לב על האתגרים הרבים שהיו בדרך, על הגבול הדק שבין הצלחה לכישלון, וגם על הקרב האחרון בחייו המקצועיים – שנגמר אחרי ארבעים ושלוש שניות בלבד. ולאורך הפרק מספק אריק בדרכו הענווה והאנושית, כלים ועצות מעשיות להתמודדות עם הצלחות וכשלונות ואיך לפתח חוסן מנטלי בחיינו בדרך להישגים האישיים שלנו.

האזנה נעימה 🙂

-איתן

אודות

פודקאסט "הביולוגיה של הווינרים" היא תוכנית רדיו אינטרנטית העוסקת בפיתוח חוסן מנטלי ומקסום הפוטנציאל האנושי.

התוכנית מיועדת לספורטאים, מנהלים, יזמים, אנשי עסקים, הורים, מנהיגים השואפים להישגים בלתי רגילים בדרך מאוזנת, תוך שמירה על ערכם וזהותם כבני אדם שלמים. אלופים מעצם היותם. בדיוק כמו שנולדו.

בכל פרק תקבלו הצצה נדירה לעולמם המנטלי והרגשי של מספרי 1# בתחומם במסעם רצוף הלחצים לתוצאות, ומפרק לפרק נחשוף, מה נדרש כדי להפוך לבני אדם שלמים במסע להישגים, לווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

בכל פרק מובא נושא מתוך מגוון רחב של תחומים למימוש הפוטנציאל האנושי הגלום בכם: החל מפיתוח דימוי עצמי, דרך ישום הפסיכולוגיה של הספורט בחיים, הפסיכולוגיה החיובית, קבלת החלטות תחת לחץ ומדע האושר.

התוכנית עשויה בסגנון 'קליל' ומועברת ״בגובה העיניים״ ובאיכות הפקה גבוהה במיוחד.

הפודקאסט נולד מתוך האמונה שנולדתם אלופים. במהות שלכם כבני אדם. ככה, כמו שאתם – ללא תלות בהישגים שלכם. לא. זוהי לא תחושה שנועדה רק למדליסט על הפודיום, ליזמים שעשו אקזיט, או לתלמידים המצטיינים בבית הספר. כולנו ראויים להרגיש בעלי ערך מעצם קיומנו. ושום תוצאה, ציון, או לייק – לא יוכלו לשנות את זה. וזה בדיוק מה שתקבלו מאיתנו בכל פרק. כלים, תובנות מהשטח, שיבנו אתכם אתכם כבני אדם שלמים, בעלי ערך עצמי ללא תנאים, ווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

הפרקים זמינים להורדה בחינם בקבצי mp3 הניתנים להאזנה בטלפון הנייד, רדיו-דיסק ברכב או כל נגן נייד אחר.

משך כל פרק בין 20-60 דקות

שלכם,

איתן עזריה