fbpx

פרק 16: השאלה ה-1# שאלופים שואלים את עצמם 24/7

לחצו כאן להורדת הפרק בקובץ MP3

לא משנה מהם הקשיים שדופקים לנו בדלת, הדרך להתגבר עליהם היא להפסיק לשאול: ״למה זה קורה לי?״, ולהתחיל לשאול: ״איך אוכל להיות גדול מזה!״.

כי החיים לא נמצאים כאן כדי לעשות לנו ״דווקא״ אלא כדי לסמן לנו שהגיע הזמן שלנו לגדול! להיות גדולים יותר… גדולים יותר מהבעיות שלנו, מהנסיבות, גדולים יותר מהדימוי העצמי הנוכחי שלנו, גדולים יותר מהפרדיגמות שכבר שנים מנהלות אותנו, גדולים יותר בכל אחד ממרכזי האנרגיה שלנו: פיסי, רגשי, מנטלי, רוחני – גדולים יותר מעצמנו.

אמיר דדון ושולי רנד המופלאים הגדילו לדייק את הפתרון במשפט שתפס אותי הבוקר עם אתגר שבחרתי לגדול ממנו, ומכאן הפתרון אליכם: בכל פעם שעולה הקושי אל תשאלו: ״למה זה קורה לי?״, אלא אמרו לעצמכם: ״אני צריך לגדול מזה ודי״. ואז פשוט תשתקו, ובכך תאפשרו מרחב בטוח לתשובה חדשה שתנבע מתוככם כמו קסם…

אני – זה בשליטה שלי
צריך – בוחר באופן מודע לקבל החלטה
לגדול – להיות גדול מהבעיות שלי
מזה – אני מגדיר לעצמי את האתגר שממנו אני בוחר להיות גדול.
ודי – מספיק! החלטה מודעת לעשות כל מה שנדרש כדי לא לחזור לאותו סנריו כושל.

משפט כזה מאפשר לנו להכנס לתוך מרחב תודעתי שמביא איתו תשובה חדשה, כי נסיבות החיים לא בשליטה שלנו – לעומת זאת התגובה והיכולת שלנו לבחור הוויה ונוכחות מודעת מול האתגרים נמצאת 100% בשליטתי

אודות

פודקאסט "הביולוגיה של הווינרים" היא תוכנית רדיו אינטרנטית העוסקת בפיתוח חוסן מנטלי ומקסום הפוטנציאל האנושי.

התוכנית מיועדת לספורטאים, מנהלים, יזמים, אנשי עסקים, הורים, מנהיגים השואפים להישגים בלתי רגילים בדרך מאוזנת, תוך שמירה על ערכם וזהותם כבני אדם שלמים. אלופים מעצם היותם. בדיוק כמו שנולדו.

בכל פרק תקבלו הצצה נדירה לעולמם המנטלי והרגשי של מספרי 1# בתחומם במסעם רצוף הלחצים לתוצאות, ומפרק לפרק נחשוף, מה נדרש כדי להפוך לבני אדם שלמים במסע להישגים, לווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

בכל פרק מובא נושא מתוך מגוון רחב של תחומים למימוש הפוטנציאל האנושי הגלום בכם: החל מפיתוח דימוי עצמי, דרך ישום הפסיכולוגיה של הספורט בחיים, הפסיכולוגיה החיובית, קבלת החלטות תחת לחץ ומדע האושר.

התוכנית עשויה בסגנון 'קליל' ומועברת ״בגובה העיניים״ ובאיכות הפקה גבוהה במיוחד.

הפודקאסט נולד מתוך האמונה שנולדתם אלופים. במהות שלכם כבני אדם. ככה, כמו שאתם – ללא תלות בהישגים שלכם. לא. זוהי לא תחושה שנועדה רק למדליסט על הפודיום, ליזמים שעשו אקזיט, או לתלמידים המצטיינים בבית הספר. כולנו ראויים להרגיש בעלי ערך מעצם קיומנו. ושום תוצאה, ציון, או לייק – לא יוכלו לשנות את זה. וזה בדיוק מה שתקבלו מאיתנו בכל פרק. כלים, תובנות מהשטח, שיבנו אתכם אתכם כבני אדם שלמים, בעלי ערך עצמי ללא תנאים, ווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

הפרקים זמינים להורדה בחינם בקבצי mp3 הניתנים להאזנה בטלפון הנייד, רדיו-דיסק ברכב או כל נגן נייד אחר.

משך כל פרק בין 20-60 דקות

שלכם,

איתן עזריה

להורדה: סיכומי הפרקים הסודיים
של איתן

סיכמתי לך את פרקי הפודקאסט הכי שווים שלי למסמך PDF פרקטי מסודר להורדה הכולל:

  1. תקציר הפרק לקריאה ב-60 שניות.
  2. סיכום 10 הרעיונות המרכזיים בפרק.
  3. 5 שאלות תרגול שידליקו בך ניצוץ ומוטיבציה לשפר את איכות חייך.
  4. תובנה מנצחת לשומר מסך: בכל תקציר תחכה לכם משפט מפתח מנצח לחיים – לצלם ולשלוף במהלך היום.

פשוט נרשמים כאן ואני דואג להזרים לכם את תקצירי הפרקים הסודיים אליכם למייל:

חיבוק גדול
-איתן

איתן עזריה

מועדון הביולוגיה
של הווינרים

מסלול אימון מנטלי מקיף ONLINE הכולל 4 תוכניות אימון מנטלי בשנה בנושאים הכי חמים להצלחה בחיים

התכנית להכשרת
מאמנים מנטליים

להוביל אנשים להצלחה בשיטת ׳הביולוגיה של הווינרים’