פרק 20: אשליית התהילה – ניתוח סוד ההצלחה של הזמרת טיילור סוויפט מנקודת מבט מנטלית

לחצו כאן להורדת הפרק לקובץ Mp3

אודות הפודקאסט:

״הביולוגיה של הווינרים – הסודות של אנשי ה-1% שתמיד מנצחים״, יעניק לכם בכל פרק הצצה נדירה לעולמם המנטלי והרגשי של מספרי 1# בתחומם: ספורטאי-עילית, אלופי עולם, מנכ״לים, בעלי עסקים ומצליחנים במסעם רצוף הלחצים לתוצאות, ואחשוף מפרק לפרק מה נדרש כדי להפוך לבני אדם שלמים במסע להישגים, לווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

הביולוגיהשלהווינרים_הפודקאסט

הפעם אני מנתח את סוד ההצלחה של הסופר-סטארית טיילור סוויפט שזכתה בין היתר ב: 10 פרסי גראמי, פרס אמי, 29 פרסי המוזיקה האמריקאית, 23 פרסי המוזיקה של בילבורד, 11 פרסי איגוד מוזיקת הקאנטרי
8 פרסי האקדמיה למוזיקת קאנטרי ופרס המוזיקה הבריטית. מעל 50 מיליון אלבומים ו-150 מיליון סינגלים [נכון ל-2018] והכנסות של מעל 500 מיליון דולר הכנסות בארבעת סיבובי ההופעות שלה, ונכללה פעמיים ברשימת 100 האנשים המשפיעים ביותר בעולם של טיים מגזין.

אבל מאחורי כל השואו וטייטלים האלה? התנהל לו סיפור שהוא הרבה מעבר לסיפור על זמרת, זהו סיפור על התמודדות עם רכבת הרים של רגשות במירוץ לתהילה – תהילה שכולה אשלייה אחת גדולה (נתון שהיא גילתה בעיתוי הכי גרוע מבחינתה).

זהו פרק שמספר את הסיפור על היציאה הראויה של כל אחד מאיתנו מהכלא של אהבת הקהל/הלייקים/והאישור החיצוני אל החופש והתעוזה להיות מי שנועדנו להיות – אלופים מעצם היותנו.

האזנה נעימה אהובים
#מצביעים_באוזניים

– איתן