פרק פתיחה: אלופים, מעצם היותכם

להאזנה לחצו PLAY כאן למטה:


לחצו כאן להורדת הפרק לקובץ Mp3

אודות הפודקאסט:

״הביולוגיה של הווינרים – הסודות של אנשי ה-1% שתמיד מנצחים״, יעניק לכם בכל פרק הצצה נדירה לעולמם המנטלי והרגשי של מספרי 1# בתחומם: ספורטאי-עילית, אלופי עולם, מנכ״לים, בעלי עסקים ומצליחנים במסעם רצוף הלחצים לתוצאות, ואחשוף מפרק לפרק מה נדרש כדי להפוך לבני אדם שלמים במסע להישגים, לווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

מאחורי הקלעים של הפרק

כן, הפקת הפרקים מצולמת גם בוידאו כך כדי שתוכלו להיות שותפים מלאים להפקת הפרק, לטעויות, לפדיחות, ולתובנות שאני מעלה בסוף הפרק ״אוף זה רקורד״. אנשים מסתבר ממש מחכים לזה. תשפטו אתם.

אודות פרק הפתיחה:

נולדתם אלופים. יכול להיות ששכחתם את זה.

בעולם אובססיבי לתוצאות, למדנו באופן לא מודע להעריך את עצמנו רק על בסיס ההישגים שלנו: מלכים בניצחונות – וחסרי ערך בהפסדים. עבדים של התוצאה.

אבל האם שאלתם פעם את עצמכם מי אתם בלי ההישגים שלכם? בלי הציונים, התארים, הכסף, הדרגות? מי אתם בלי התפקיד שמגדיר אתכם כבני אדם מצליחים?

אני מאמין שכדי לנצח במרוץ לתוצאות, השאלה שעלינו לשאול אינה ״איך מנצחים?״, אלא ״איך בונים זהות מנצחת ללא תלות בתוצאות!״. וזה בדיוק מה שתקבלו ממני בפודקאסט הזה. כלים שיבנו אתכם כבני אדם שלמים, בעלי ערך עצמי ללא תנאים, ווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים.

אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

האזנה נעימה

-איתן